Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 17:24
Jestem z Gierałtowa,gmina Nowogrodziec nie wiem ile będzie kosztowało przyłączenie do kanalizacji, ale za przyłączenie do wodociągów 4 lata temu musiałam zapłacić aż 1500 zł. Za kanalizę zaśpiewają pewnie jeszcze więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 17:24
Jestem z Gierałtowa,gmina Nowogrodziec nie wiem ile będzie kosztowało przyłączenie do kanalizacji, ale za przyłączenie do wodociągów 4 lata temu musiałam zapłacić aż 1500 zł. Za kanalizę zaśpiewają pewnie jeszcze więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 18:18
~ANTY MIŚ napisał(a): Właśnie w związku z tym że kanalizacja jest w trakcie budowy w naszej miejscowości dają decyzje odmowne ,ale jeśli jest demokracja to dlaczego jestem zmuszany do czegoś drogiego które mi nie odpowiada.


Jak jest budowana tzn ze jej nie ma, kto może powinien stawiać oczyszczalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 21:31
Czy ty nie rozumiesz że wydają negatywne decyzje na budowę przydomowej oczyszczalni ,to jest chyba prikaz Relicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wodnik szuwarek niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 21:41
To dziwne, gmina inwestuje w sieć kanalizacyjną, a nagle wielu chce budować przydomowe oczyszczalnie ścieków. To czemu wcześniej sobie nie wybudowali? Wcześniej szambo nie śmierdziało? Nie dziwię się, że nie wydają pozwoleń w sytuacji, gdy zapewniony będzie odbiór ścieków do sieci kanalizacyjnej. Opłaty za ścieki i wodę też będą tym niższe, im więcej gospodarstw będzie podłączonych do sieci. Ale moja chata z kraja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 21:57
~ napisał(a): Czy ty nie rozumiesz że wydają negatywne decyzje na budowę przydomowej oczyszczalni ,to jest chyba prikaz Relicha.


To albo się z tym zgadzasz i podkulasz ogon i co najwyzej wylejesz swoje zale na forum a kaske przelejesz za przylaczenie.do hydro i co rok placzesz ze cena jest wysoka, badz rozumiesz ze ktoś chce cie zlupic i jak masz decyzje odmowna to sie odwolujesz i nie zalisz na forum.

Przykladem moze tu byc pan Czurejno z Wykrot w sprawie smieci doprowadzil po roku pisadel ze gmina zaczela odbierac smieci z terenu nieruchomosci a tam gdzie smieciarka nie dojedzie to pracownicy zgiuk ida na piechote. Zmiana mentalnosci z urzedniczej na pro mieszkancom jest mozliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 11:12
Szuwarku gówno mnie to obchodzi czy ścieki będą droższe czy tańsze, jeśli spełniam wymogi na budowę oczyszczalni przydomowej to powinienem mieć takie prawo.Prąd obecnie mogę kupować od kilku dostawców gdzie kiedyś było to niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 19:37
~xyz napisał(a): Szuwarku gówno mnie to obchodzi czy ścieki będą droższe czy tańsze, jeśli spełniam wymogi na budowę oczyszczalni przydomowej to powinienem mieć takie prawo.Prąd obecnie mogę kupować o

kilku dostawców gdzie kiedyś było to niemożliwe.


Szuwarki, papużki i misie tego nie zrozumią oni muszą być zarządzani przez urzędników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza