Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:28
~Hannah napisał(a): PanM to dobry kandydat na fotel prezydenta miasta.


O.K. jeśli chodzi o fotel to nie ma sprawy, jak obecny prezydent będzie wymieniał fotel to ten używany ewentualnie jest do dyspozycji. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Glosujemy niezalogowany
28 października 2014r. o 23:28
~ napisał(a): Głosowanie na panaM to strata czasu i głosu :D :P :D


Ludzie głosują żeby tacy jak ty mieli dużo czasu i zero roboty w urzędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:29
~Glosujemy napisał(a):
~ napisał(a): Głosowanie na panaM to strata czasu i głosu :D :P :D


Ludzie głosują żeby tacy jak ty mieli dużo czasu i zero roboty w urzędzie.


Niech głosują, byle nie na tego "pana" :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:30
~ napisał(a):
~Hannah napisał(a): PanM to dobry kandydat na fotel prezydenta miasta.


O.K. jeśli chodzi o fotel to nie ma sprawy, jak obecny prezydent będzie wymieniał fotel to ten używany ewentualnie jest do dyspozycji. :D :D :D


Wymiękasz powoli ? Co z tobą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:53
"HanaM" skup się i napisz coś w swoim stylu bo przed spaniem chętnie bym się jeszcze trochę pośmiał :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 7:29
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Ja mam nowe mieszkanie i właśnie za dzuiałkę jes bardzo duża opłata .

No jak masz duże mieszkanie to i dożo płacisz - stawka za metr mieszkania wynosi 0,71 zł rocznie - tu link do uchwały
http://edzienniki.duw.pl/duw/WDU_D/2012/3591/akt.pdf
Zmoderowano 28.10.2014 godz.19:30 - powód: zbędne cytowanie (moderator)


Ten podatek bije głównie w firmy./ sklepy , lokale , hotele / Tam stawka jest 13 zł za metr.A to bardzo dużo.

Ale tu jest mowa o mieszkaniach - nie o firmach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 listopada 2014r. o 21:34
Dziękuję pięknie wszystkim którzy przyczynili się że ten wywiad tak długo królował na stronach portalu.

To bardzo pouczająca lekcja polityki oraz przegląd nastrojów przedwyborczych mobilnego elektoratu.

Pozdrawiam wszystkich Państwa i zachęcam do czynnego uczestnictwa w wyborach samorządowych do Nowej Waszej Rady Miasta Bolesławiec.[img=1414732328_sit9jyn.jpg]



Dopisane 12.11.2014r. o godz. 21:34:

Tu ostatni mój większy wpis -- wywiad

Byłem pierwszy i nie wiedziałem co pokażą inni.Nie wiedziałem kim będą .
Podjąłem polemikę z wszystkimi i jestem bogatszy o te doświadczenia.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
12 listopada 2014r. o 21:39
PanieM - wszystkiego dobrego. Tylko proszę zapamiętać (a'propos doświadczenia) - nie uczmy się na własnych błędach !! Trzeba zawsze uczyć się na cudzych błędach. To sztuka , której nie wszyscy potrafią sprostać. :] Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza