Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 8:32
~ napisał(a):
~mir.ko napisał(a): Nie. wielu ludzi uważa że jak zatrzymasz te 60 zł to dumnie będziesz głosić hasło "po pierwsze mieszkancy"

Trafiłeś jak kulą w płot. ja tylko uświadamiam PanaM o jakich kwotach rozmawiamy - bo hasło brzmi dumnie tylko że gmina ma wpływ tylko na ten podatek - więc ile może mi ta obniżka zaoszczędzić 10 czy 15 zł w skali roku.


Ja mam nowe mieszkanie i właśnie za dzuiałkę jes bardzo duża opłata .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 10:56
~Hannah napisał(a): Dajmy Mu szansę !!


NIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 13:01
Nudziarz nie mający pojęcia o niczym od lat zlewa swoją pustą grafomanią wszystkie fora. Wpuszczenie do Rady takiego co nic nie wie a na każdy temat się wypowiada, byłoby prawdziwym koszmarem. Na szczęście ludzie aż tak nierozgarnięci nie są - jego miejsce na śmietniku historii. Tam gdzie już wylądował paligłup!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 13:38
~ napisał(a): Nudziarz nie mający pojęcia o niczym od lat zlewa swoją pustą grafomanią wszystkie fora. Wpuszczenie do Rady takiego co nic nie wie a na każdy temat się wypowiada, byłoby prawdziwym koszmarem. Na szczęście ludzie aż tak nierozgarnięci nie są - jego miejsce na śmietniku historii. Tam gdzie już wylądował paligłup!


wymien mi dzisiejszego jednego uczciwego , mądrego, bezinteresownego radnego proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 16:09
~ napisał(a):
~Hannah napisał(a): Dajmy Mu szansę !!


NIE


Nie tylko nie warto mu dawać żadnej szansy ale pomysły i idee takich "kandydatów" należy (...) zaśmiecą nam życie. Szkodnictwo należy zwalczać w zarodku bo potem będzie za późno! Z takimi (...)politycznymi będę walczył do ostatniej kropli krwi! !!

Zmoderowano 28.10.2014 godz.18:17 - powód: ubliżanie innej osobie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 października 2014r. o 16:18
(...) Do anonimowego (...)

Anonimie , bez skrępowania nazywasz mnie / mimo że mnie nie znasz / chwastem , szkodliwym zielskiem , śmieciem , szkodnikiem i jednocześnie deklarujesz walkę ze mną jak sam nazywasz " DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI "

Zatem nie muszę się krępować i odpowiem.

Ja nic od władzy nie chcę .Oczekuję jedynie że będzie mniej zabierała tym którzy jej tą władzę dali.W takim kontekście Ty jawisz się albo jako (...)
Nie mam Ci nic więcej dopowiedzenia Ani Tobie ani Tobie podobnym.

Zmoderowano 28.10.2014 godz.18:16 - powód: zbędne cytowanie oraz ubliżanie innej osobie (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 16:26
A ja tobie mam! Chwastem nazywam twoje poglądy i pomysły polityczne i gospodarcze. Ty jako człowiek w ogóle mnie nie interesujesz. Może to i prawda że niczego nie chcesz od władzy - ty po prostu chcesz władzy! Ale jej nie dostaniesz! Bo twoje podglądy i pomysły są głupie i gówno warte! :D :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana Moszczyńskiego niezalogowany
28 października 2014r. o 18:03
PanM napisał(a):
Do anonimowego (...)



Panie Moszczyński, po cieńkim lodzie Pan chodzisz... :D
I trochę kultury, może przestanie Pan wreszcie pajacować :]

Zmoderowano 28.10.2014 godz.18:18 - powód: korekta cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza