Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 19:03
PanM napisał(a): Niektórzy kandydaci są "MOCNO WYKSZTAŁCENI " .To smutne ale za komuny wymyślono taki wynalazek jak politologia .Może ktoś wie....


Wielokrotnie dawał pan dowody jak głębokie są luki w pana wykształceniu ale uparł się żeby niemal codziennie je eksponować. Pana sprawa. Każdy może się ośmieszać dowoli.

Ale na temat politologii radziłbym cokolwiek poczytać. Może chociaż dwa poniższe akapity:

"Wiek XIX to początek krystalizowania się partii politycznych i rozwoju innych instytucji demokratycznych. Na ten wiek przypada również wyodrębnianie się politologii jako osobnej dyscypliny naukowej: od 1819 roku nauczano jej na niektórych francuskich uniwersytetach, w 1872 roku powstała w Paryżu École Libre de Science Politique, a w 1876 na Columbia University założono Graduate School of Political Science.

W Polsce politologia wyodrębniła się z innych nauk społecznych na początku XX wieku - w 1902 roku we Lwowie powstała Szkoła Nauk Politycznych. W okresie międzywojennym największą uczelnią politologiczną była Szkoła Nauk Politycznych w Krakowie."

Pan nawet nie trzeba ośmieszać, sam robi pan to najlepiej. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dobrze wiecie niezalogowany
27 października 2014r. o 19:52
Dobrze wiecie o co mu chodzi.Politolog , tytuł tyłka nie urywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dobrze wiecie niezalogowany
27 października 2014r. o 19:56
Politologia dzisiaj to nie to samo co ta za komuny, hej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hannah niezalogowany
27 października 2014r. o 20:09
Ciekawi mnie jakie wy , którzy krytykujecie Pana M , macie wykształcenie ?? Sporo z was , ma chyba tylko to , co jest "obowiązkowe". Dlaczego tak sądzę? Bo człowiek WYKSZTAŁCONY szanuje przede wszystkim sam siebie. :D W wypowiedziach takiego człowieka brak jest inwektyw , napastliwości wręcz agresji...
W komentarzach zamieszczonych pod tym artkułem (wywiadem) jest sporo słów , które winny przynieść raczej wstyd autorom. Nie przyniosą , ponieważ autorzy chowają się "za tyldą" bądź Nickiem. Też jestem "tyldą" , lecz w moim komentarzu jest tylko stwierdzenie faktu... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2014r. o 20:21
trafna uwaga... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 20:30
~Dobrze wiecie napisał(a): Politologia dzisiaj to nie to samo co ta za komuny, hej.


Nasz główny politolog miejski, nauki pobierał w czasach PRL-u z kursami zagranicznymi u wschodnich sąsiadów. Mamy tu na forach kilku obrońców ich mocodawcy, ale z gowna bata nie ukręcisz . Ci co znają cała karierę polityczną Romana więdzą z jakim cieniasem mamy do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 21:03
~nie moja rada napisał(a): Dziękuje za poranne "drapanko" - ledwo zeszła ta wasza ulotka.
Ode mnie karny k.***as dla Waszej Rady

[img=1414416002_nbku61e.jpg]

Mnie na szybie rozmokło to coś i był problem z usunięciem.
A już tak abstrahując od tego że moje mienie zostało przez "waszą Radę" pobrudzone. PanM chyba nawet nie wie co może prezydent miasta, a co jest mu odgórnie narzucane. Jestem w 100% pewna że nie ma pojęcia co należny do obowiązków gminy i co organ zarządzający gminą ma obowiązek zapewnić swoim mieszkańcom. pewnie tez nie wie że pieniążki trafiające do kasy miasta w większości są pieniędzmi które mają odgórne przeznaczenie i nie można ich sobie przeznaczy tak jak się sobie wymyśli. i jeszcze jedno PanM szumnie pisze o zmniejszaniu podatków - ja płacę 60 zł podatku od mojego mieszkania rocznie - to ile on chce mi to zmniejszyć, a po drugie - czy on uważa że ten roczny wydatek powoduje że ja ubożeję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
27 października 2014r. o 21:10
Nie. wielu ludzi uważa że jak zatrzymasz te 60 zł to dumnie będziesz głosić hasło "po pierwsze mieszkancy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.