Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
27 grudnia 2020r. o 17:55
~~Zgniły Jastrzębiec napisał(a):
~~Woskowożółty Bieluń napisał(a):
~~Zgniły Jastrzębiec napisał(a): każdy jest lepszy od Romana - co to w ogóle za argument!


Teraz wszyscy mądrzy . Trzeba było dawno temu być lepszym .


nie jestem z bolca wybraliście to macie ale ćwok od Palikota to syfilis . roman to dżuma wybierajcie


He he :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Azalia niezalogowany
28 grudnia 2020r. o 9:31
p.Moszczyński- nie kompromisuj się -cytuję Ferdka z serialu Kiepscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Bieluń niezalogowany
29 grudnia 2020r. o 12:00
~~Zgniły Jastrzębiec napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Zgniły Jastrzębiec napisał(a):
~~Woskowożółty Bieluń napisał(a):
~~Zgniły Jastrzębiec napisał(a): każdy jest lepszy od Romana - co to w ogóle za argument!


Teraz wszyscy mądrzy . Trzeba było dawno temu być lepszym .


nie jestem z bolca wybraliście to macie ale ćwok od Palikota to syfilis . roman to dżuma wybierajcie


Niech osoba rozszerzy myśl . ćwoka i syfilityka .


chodzi o wybór jedna i druga choroba jest niedobra. a nawet uważam ze roman jest lepszy od następcy Palikota. LEWAK to zawsze zły wybór. Zawsze


Nieważne jaka będzie Polska . Ważne żeby była katolicka . Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 12:08
a ja uważam że temat mimo wszystko warty uwagi...
chociażby z powodu że od tamtego czasu nic się nie zmieniło ...

a właściwie zmieniło się jedno ...jest więcej forumowego ''jadu''
no ale to wina pis-u
to było nie do uniknięcia...:)


~ 16 sierpnia 2014r. o 14:27

~

Postów:

~ napisał(a): PanieM, czym Pan aktualnie zawodowo się zajmuje ?
No bo chyba kandydat na przyszłego prezydenta nie jest bezrobotnym ... raczej by Pan nie przyszedł do "sklepu bez towaru", bo po co ?


w odpowiednim czasie ktoś się zainteresuje autorem tego wpisu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź

masi 16 sierpnia 2014r. o 14:57

Postów: 6554

~ napisał(a):

w odpowiednim czasie ktoś się zainteresuje autorem tego wpisu.

Nie wiem po co ludzi straszysz, bardzo mądre pytanie ktoś postawił, sam jestem ciekawy, chodzi tu o doświadczenie na scenie politycznej jak i zajęcie zawodowe, ludzie chcą wiedzieć na kogo głosują, przecież nie mamy wobec potencjalnych wyborców sekrecików i chcemy być szczerzy, lojalni i rzetelni... :)
Pisząc w ten sposób jw twój cały, misterny plan pójdzie w... ;)
elektrykabudowlana.pl

a to był 2014 rok...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 grudnia 2020r. o 12:55
No cóż , są ludzie bezkrytycznie akceptujący władzę Nie dostrzegający lub nie chcący dostrzegać mechanizmów jakimi władza się posługuje.
Takie ich i demokracji prawo.
Dopiero historia pokaże co przyszłym pokoleniem przyniesie taka filozofia życia.
My Polacy cały czas znajdujemy się w zamkniętym kręgu który cyklicznie się powtarza i z którego nie potrafimy się wyrwać.
Niestety przysłowia " Polskie piekiełko " " Polak przed i po szkodzie głupi " oraz " Dajcie Polakom rządzić a sami się unicestwią " nie wzięły się z niczego.
Dzisiejsza aura wzajemnej dobrowolnej charytatywnej wręcz nienawiści jest jedynym niepowtarzalnym przykładem obywatelskiej destrukcji na świecie.
Nie mamy dobrych stosunków z żadnym graniczącym z nami sąsiadem.Nie mamy dobrych stosunków z sobą w obrębie własnego kraju.Nie mamy perspektyw na rozwój rodzimej przedsiębiorczości a często publicznie szczycimy się jej niszczeniem.
Na sektor prywatny który jest w praktyce jedynym prawdziwym budowniczym budżetu i dochodu mówimy pogardliwie " prywaciarze " . A prezydent publicznie nazywa go złodziejami i kombinatorami.
Tymczasem " KOCHANE , PRAWE , SPRAWIEDLIWE PAŃSTWO " gnoi obywatela na poziomie zero. Kwota wolna 260 PLN miesięcznie to pogarda i kpina z obywateli.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 13:59
Przemek...przecież każdy zdrowo myślący o tym wie...

no chyba że swój post -kolejny w tym tonie- kierujesz do tych ''nieformowalnych''
ale jeśli tak to po co?

tak sobie leżę ,przeglądam to i owo i patrz na co trafiłem ...


PanM .................... 2014r. o 0:37

Postów: 5246

falco napisał(a): jakiś tam ''Benek'' niczym się nie różni od jakiegoś tam ''PanaM''

jeden i drugi liczą na ''korytko''do którego pragną się dorwać ponad wszystko i kiedy będzie trzeba obiecają wam ''złote góry'' aby zaraz po ewentualnym sukcesie zamienić je w góry ''G'' ;)


To jak jest w Polsce zawdzięczamy w dużej mierze takim ludziom jak Pan Panie Januszu.Zachowanie godne psa ogrodnika " sam nie cham i drugiemu nie dam "

Nie kiwnie Pan sam nawet palcem aby było lepiej ale za to bryluje Pan jako nadworny krytyk wszystkich którzy coś z siebie dają.

Diabełek POLSKIEGO PIEKIEŁKA.
Liczyłem że kieruje sie Pan rozsądkiem a tymczasem odreagowuje Pan swoje frustracje na innych.Smutny przykład dla młodego pokolenia.
" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie

i moja odpowiedź...




falco ........................... o 6:16

Postów: 27522

Pozwolę się ponownie z panem nie zgodzić
to jaki jest ten kraj to zasługa nie takich jak ja a raczej panu podobnym bo ja nigdy nie pchałem się do polityki a pan to usiłuje robić -z naciskiem na ''usiłuje'' ;)
to politycy zrujnowali ten kraj nie zwykli ludzie
zarzuca mi pan że nie potrafię ''kiwnąć palcem'' by coś poprawić i tu jedynie może mieć pan rację :)
kiedyś masa ludzi próbowała to zrobić słysząc słowa o ''sprawiedliwości społecznej'' o lepszym jutrze'' o ''puszczaniu w skarpetkach'' i co ?
sprawdziło się tylko to ostatnie tylko kto został w nich puszczony?

dlatego wolę być ''nadwornym krytykiem' niż ''nadwornym błaznem''
pisze pan coś o ''moich frustracjach''co mnie dziwi bo nic o nich nie wiem
jest pan pewien że ta przypadłość nie dotyczy bardziej pana? ;)

a może powodem pańskich frustracji jest to ze pomimo przesłanego mi na priv numeru telefonu nie oddzwaniam ;)
może dlatego że na chwilę obecną nie ma pan mi nic do zaoferowania oprócz politycznej paplaniny ...
"bierz życie z każdym oddechem..."

chyba wtedy się nie znaliśmy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 grudnia 2020r. o 14:56
No tak . Minęło sześć lat . Ja wycofałem się a polityki ale nie zmieniłem poglądów.
Wszystko co pisałem wtedy bez wstydu mogę odtwarzać.
Zmienili się jedynie moi interlokutorzy.
Wtedy jeszcze wierzyłem że ludzie oczekują na zmiany i są n nie przygotowani. Rzeczywistość okazała się inna . Ponieważ na fakty nie należy się obrażać przyjmuje jak takimi jakie są. Aktualne pozostaje jedynie powiedzenie że każdy jest kowalem swego losu. Skoro nie ja to kto. Skoro nie dzisiaj to kiedy ?
Niestety Polskie rządy wychodzą na przeciw tym mniej rozgarniętym którzy wyznają filozofię państwa opiekuńczego kosztem innych.
P.S -- Janusz , nie bardzo rozumię co chcesz mi przekazać wracając do tamtych chwil ?
Czy to że że odważyłem się wystąpić przeciw władzy świadczy że do końca życia muszę posypywać głowę popiołem ?
Nie zapominaj że i wtedy i dzisiaj byłem i jestem powszechnie rozpoznawalny.
Wtedy nie znałem Ciebie tak jak dziś nie znam Skorna i innych .
Kulisy naszego kontaktu mam nadzieje pamiętasz i nie musisz domniemywać co ma na myśli jakaś tam osoba.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 18:08
PanM napisał(a): No tak . Minęło sześć lat . Ja wycofałem się a polityki ale nie zmieniłem poglądów.
Wszystko co pisałem wtedy bez wstydu mogę odtwarzać.
Zmienili się jedynie moi interlokutorzy.

P.S -- Janusz , nie bardzo rozumię co chcesz mi przekazać wracając do tamtych chwil ?
Czy to że że odważyłem się wystąpić przeciw władzy świadczy że do końca życia muszę posypywać głowę popiołem ?


ależ nic złego nie mam na myśli ...
tak ..to już sześć lat...
a czy ja zmieniłem swoje poglądy na rzeczywistość w jakiej tutaj żyjemy już chyba od dekad?

czy się wstydzisz?...a za co?
zmienili się ''interlokutorzy''?
raczej nie ...może tylko przybyli nowi...

i nie pisz o jakimś ''posypywaniem głowy popiołem ''
to bezsens...

ja po prostu dzisiaj sobie odpoczywam i z ciekawości tak sobie wracam do kart historii ...

bywa śmiesznie jak się porówna czas obecny z tym co za nami...;)


Dopisane 29.12.2020r. o godz. 18:08:

no właśnie ...bywa śmiesznie...


~Panu już dziękujemy .................... 2014r. o 9:20

Postów:

Panie Moszczyński.
Przypominam, że Pana mentor ideologiczny Janusz Palikot nie widziałby nic zdrożnego z tym aby jego 15letnia córka uprawiała seks z 30letnim facetem,

widzisz Przemek jak polski ''światopogląd '' szybko ''ewoluuje''?

Palikot kiedyś ''be'' bo coś tam ...

a dzisiaj taki Mikke poszedł dalej ...
mówił że woli własne dziecko posadzić na kolanach pedofila zamiast wysłać je na lekcje etyki i wszystko jest ''cacy''

nikogo to tutaj nie uraziło...ba ...nikt go słowem nie skrytykował...

:]

no dobra ...wracam do ...
ha...chcielibyście wiedzieć do czego ...''a tutaj się zgina dzióbek pingwina'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo