Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z wodą w Raciborowicach Górnych?
~paweł pała mała niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 16:58
jak co escherichia coli http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82eczka_okr%C4%99%C5%BCnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 20:13
woda ma duzo chloru i nie nadaje sie do sporzycia powiewaz obiab ugotowany na tej wodzie przechodzi zapachem własnie tego chloru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 20:48
woda beznadziejna. nie da sie nawet herbaty z niej napic bo czuc tylko chlor. mam nadzieje ze nie ma w niej żadnych bakterii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5269
#marzenaa1989 nieaktywny
12 sierpnia 2014r. o 21:43
w tomaszowie również czuć chlor w wodzie... masakra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 21:59
wczoraj myłem się intensywnie,bo liczyłem na miłość francuską,ale żona powiedziała,że śmierdzę chlorem.Jak żyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rob niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 22:22
Witam.jest to bardzo powazna sprawa ,Sam sie przekonalem na wlasnej skoze od wielu dni meczy mnie okropny bol brzucha ,od tygodnia biore wide do picia I gotowania ze zrodelka I po problemie, ale wypadalo by sie zabrac do naprawy tego syfu co leci z kranu ,a nie czarowac,przeciez ludziee cierpia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 23:47
A ta Pani, co tak angażuje się w sprawę wody to chyba na radną startuje:))))
Wielka obrończyni uciśnionych.Kampanie czas zacząć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pik siwy niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 0:13
witam musim lac chlot bobakterie wyłarza na zawory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.