Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przebudzony patriotyzm
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 11:00
Jeżeli uważasz, że nie warto? To za ciebie na pewno nie warto :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 14:56
gdzie można kupić odrobinę ''patriotyzmu '' bo gdzie się
go ''sprzedaje'' wiem... ;)

prawdziwy patriota walczy w ten czy inny sposób za to co nazywa Ojczyzną a nie pieprzy o nim na forach ...

jeszcze mi tu zanuć ''ojczyznę wolną...'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 15:40
alter napisał(a): Jednak ataki kamieniami małej grupy nacjonalistów na inaczej myślących zawsze tworzyło fatalną opinię wszystkim. I po co to? Po co nazywać się nacjonalistami.

Rzucanie kamieniami to zwykła chuliganerka, a nie nacjonalizm.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 15:55
Chuligan nie rzuca kamieniami z powodu odmiennych poglądów. :>

Zmoderowano 15.08.2014 godz.16:40 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 15:58
To jeszcze wyjaśnij, z jakich powodów chuligani rzucają kamieniami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 16:57
skorn napisał(a):
Rzucanie kamieniami to zwykła chuliganerka, a nie nacjonalizm.


Tak? Hitlerowcy też najpierw rzucali kamieniami w witryny :)

Skorn myślę, że dobrze wiesz o co mi chodzi. W związku z tym, że niektóre wartości Narodowościowe są mi bliskie, i nie chcę, aby moja krytyka była totalna, EOT.

Oby na świecie było, jak najmniej agresywnego nacjonalizmu, oraz faszyzmu :)




Dopisane 15.08.2014r. o godz. 16:57:

falco napisał(a): gdzie można kupić odrobinę ''patriotyzmu '' bo gdzie się
go ''sprzedaje'' wiem... ;)

prawdziwy patriota walczy w ten czy inny sposób za to co nazywa Ojczyzną a nie pieprzy o nim na forach ...

jeszcze mi tu zanuć ''ojczyznę wolną...'' :D


Ty walczysz u Niemca?

Patriotyzmu, się nie sprzedaje, a co za tym idzie, nigdzie nie można go kupić. Tak mogą sądzić tylko mentalnie zagubieni niewolnicy. Nic nie wiesz o patriotyzmie.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 17:32

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 21:23
siląc sie na wielkie słowa niektórzy pokazują własną mierność umysłową nie potrafiąc zrozumieć pewnych przenośni :D wszystko ma swoją cenę...nawet patriotyzm :D

nie będzie mnie tu jakiś zafajdany koleś z gilem w nosie ''uczył'' patriotyzmu bo ten jeśli kiedyś był ,dawno wygasł...skutecznie go wygasiła ta wasza ''ojczyzna''
''patrioci '' którzy tylko potrafią krzyczeć coś tam o wieszaniu komunistów...
''patrioci'' forumowi a kiedy przychodzi walczyć o swoje podkulają ogony godząc się na warunki jakie im stwarzają inni ''patrioci'' z Wiejskiej ...
rzygać się chce od takiego ''patriotyzmu''gdzie są Polacy i ''prawdziwi Polacy''
jednego dnia nie potraficie przeżyć bez obrażania kogoś uważając siebie za ''nadludzi''
kto tu jest ''niewolnikiem''?ja pracujący u Niemca czy ktoś bijący się z własną niemocą umysłową?

będę pracował u Pigmeja czy Żyda jeśli ten godziwie będzie płacił a
krytykanci niech sobie klikają nadal w klawiaturki...
:D :D

śnijcie dalej o tej wolnej Polsce i nadal budzcie ten swój ''patriotyzm'' bo jak na razie gó...o wam z tego wychodzi chociaż wydaje się wam inaczej... :D

ja z tym nie mam problemu i dobrze mi z tym :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego