Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przebudzony patriotyzm
11564
#wilczek nieaktywny
14 sierpnia 2014r. o 22:36
alter kilkanaście lat temu rozmawiałem na bardzo podobny temat z człowiekiem pokroju skorna. Po mimo iż ów człowiek zgodził się z tym co mówię i przyznał mi racje to na sam koniec stwierdził cyt. " nie ty nie możesz mieć racji bo ty nie wiesz tego co ja". takie tematy z takimi osobnikami nie mają sensu bo oni mają tylko swoją rację. jak koń z klapkami na oczach idzie we wskazaną mu stronę. :) ale z tego się podobno wyrasta :P pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 23:02
Pannazdzieckiem napisał(a):

No właśnie , nie wiedzieli o gierkach rodzących się globalistów, ale szacunek i podziw dla Powstańców ... i żal .

Miłego :)

Fakt, powstał swoisty "dipol".
Rzeczywiście szacunek, podziw i żal.

Dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 0:38
wilczek napisał(a): Wyśle wam wiadomość jaką Skorn wysłał mi na PW


Strasznie mnie zdemaskowałeś, niesamowite. To samo napisałem w jedym z tematów, ale że był to offtop, który mógł zostać usunięty, wysłałem prywatną wiadomość.


Dopisane 15.08.2014r. o godz. 00:38:

alter napisał(a): Posiadanie własnej zdrowej opinii na temat rodziny, czy też mniejszości nie musi przybierać agresywnej formy nacjonalizmu.

Popieranie nacjonalizmu to jest popieranie skrajności.


Dla mnie polski nacjonalizm nie jest ani agresywny, ani skrajny.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 0:42
Patriotyzm , to nie flagi , manifestacje i marsze. To umiejętność zrozumienia w jakiej rzeczywistości patrio- ta/tka żyje.
CH ... DU ... i kamieni kupa , jeśli mogę zasugerować , cytując Mistrza :D

Gdyby Oni żyli , gdyby potomstwo mieli ... ówczesne łżeszelity , do pięt Im nie dorastały. Podobnie , jak współczesne Nam . Z jednym zastrzeżeniem , jam burak bez matury :D
Dipol to forma anteny ( a bywają , szczególnie w smartfonach anteny fraktalne , nie dipolowate :) ) Zechcesz mi wytłumaczyć tą retoryczną figurę ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 0:48
Kiedy ci się kończy przepustka?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 6:36
Dwubiegunowość o przeciwstawnych znakach wytwarzająca wokół siebie pole, Panna. Z tym, że jeden z biegunów padł, bo opierał się na błędnych założeniach, a teraz próbuje się odbudować.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 7:49
skorn napisał(a):
Dla mnie polski nacjonalizm nie jest ani agresywny, ani skrajny.


Podobno nacjonalizm może być i z lewa, i z prawa :) Ale zawsze przybiera jakąś formę agresji.

Jeżeli akurat Polski nacjonalizm nie jest ani skrajny, ani agresywny, tak się zastanawiam dlaczego klei się sam do tej łatki nacjonalizmu? Dlaczego nie przybierze cywilizowanej formy narodowościowej odcinającej się od nacjonalizmu? Zauważyłem, że nawet JKM wypowiada niekiedy dość skrajne opinie, które dla większości są nie do przyjęcia. Rewolucyjność idei jest pociągająca, jednak nie zawsze jest skuteczna, a jeszcze innym razem ociera się o śmieszność. W zasadzie ważniejszy jest program jakimi chce się kierować dana partia, czy kandydat. Myślę sobie po co tej młodzieży, która jednak wierzy w patriotyzm i Polskę potrzebna jest łatka nacjonalizmu?! Po co awantury z lewakami, przy okazji przeróżnych świąt narodowych? Przecież obrzucanie innych kamieniami jest agresją?

Zawsze broniłem przejawów patriotyzmu w marszach narodowych, w których maszeruje kilkadziesiąt tysięcy ludzi i całymi rodzinami. Jednak ataki kamieniami małej grupy nacjonalistów na inaczej myślących zawsze tworzyło fatalną opinię wszystkim. I po co to? Po co nazywać się nacjonalistami. Próba obrony tego określenia, odnoszenie się do czasów bodajże 18 wieku, w niczym nie pomoże. Jak mi się zdaje nacjonalizm już zawsze będzie się kojarzył po prostu źle. Dlaczego nie wymyślicie coś nowego? Nową formułę? Też opartą na patriotyzmie? Bo patriotyzm naprawdę jest dla każdego narodu niezwykle ważny. Patriotyzm to tożsamość społeczności , tożsamość rodziny i dbałość o wspólny dom.


Dopisane 15.08.2014r. o godz. 07:45:

wilczek napisał(a): alter kilkanaście lat temu rozmawiałem na bardzo podobny temat z człowiekiem pokroju skorna.


Może masz i rację, jednak każdy ma prawo bronić swojego stanowiska. Chyba nie jest ważne jakiego jest pokroju, a wiedza rzeczywiście pomaga w zbliżeniu stanowisk :)


Dopisane 15.08.2014r. o godz. 07:49:

Pannazdzieckiem napisał(a): Patriotyzm , to nie flagi , manifestacje i marsze. To umiejętność zrozumienia w jakiej rzeczywistości patrio- ta/tka żyje.


Sama umiejętność zrozumienia jest nic nie warta. Sensem patriotyzmu jest demonstrowanie wyrażanie tego co jest dla nas najważniejsze, a co ważniejsze kreowanie Ojczyzny wokół pewnych wartości i podstawowych praw.

Generalnie twoje wypowiedzi są mało poważne.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 10:49
Jesteś patriotą?.Idz do wojska do NSR.Zostaniesz wysłany na wojne jak będzie, zginiesz od kuli, rodzina zobaczy napis na pomniku.A s...ys.... z PO uciekną z resztą społeczeństwa cwanego do niemiec czy na zachód i będą się póżniej wstydzić przez chwile ale stoji bo nie straciło życia, będzie dalej lać w kielicha i puszka w łapie.Bądz patriotą i zgiń za ten motłoch w którym żyjesz, sąsiad przyjdzie na twój grub i powie skurywsy..... i tak cie nie nawidziłem za to że mi zwróciłeś uwagę...
Bądz patriotą.Jak to ładnie brzmi :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza