Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Walka wyborcza
~... niezalogowany
1 września 2014r. o 0:22
ba bym zagłosował na kogoś spoza obecnej elity i podoba mi się pomysł z komitetami poparcia i jawnością najbliliżych współpracowników z zastępcami włącznie przed wyborami, niech kandydaci staną na wysokości wobec wyborców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
1 września 2014r. o 6:29
skorn napisał(a): Gdybym musiał wybierać, Przybylski czy Moszczyński, to wybrałbym gościa bez wąsów.

A nie musisz wybierać??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 6:40
przecież ten pan będąc starostą nic dla Bolesławca nie zrobił??!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 września 2014r. o 6:48
~ napisał(a):
Takim rozumowaniem możemy odrazu cofnąć się do epoki kamienia łupanego i nawalać się po łbach maczugami ......

Widzę że Kolega jeszcze w demokrację wierzy :D
Nic takiego nie istnieje , ponieważ wszyscy jesteśmy niewolnikami mamony , a nie jej właścicielami . Ale zgadzam się z tym , że mądrzy Ludzie do polityki się nie pchają , właśnie z tego powodu , że są Mądrzy. Osobiście zależy mi na tym , aby Mądrzy Ludzie zaczęli się chociaż interesować losem przyszłych pokoleń i polityką. Bo jeśli sprawy zostawimy tylko politykom , to oni sprzedadzą nas do piątego pokolenia w przód. A Polska zniknie z mapy świata wcielona na siłę do Unii. Już dzisiaj niewiele mamy do powiedzenia. A będzie gorzej. Nie jestem malkontentem , czy jak sugeruje ten głupiec Alterowicz , słabeuszem. Widzę , co się dzieje w tym nieszczęśliwym kraju i śmieje się przez łzy.
Wzywam Was Mądrzy , pytajcie polityków jak zamierzają rządzić, jestem pewien , że Inteligencja obnaży każde kłamstwo i złe intencje.

Miłego dnia życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
1 września 2014r. o 8:02
Pitolisz jak poparzony.Może dlatego,że Twój kandydat (PM- jestem lepszy niż Piotr Roman) ma się nijak wobec kandydatury Romana i Przybylskiego. Osobiście stawiam na Przybylskiego bo Romana zgubiła buta i brak pokory wobec ludzi, którzy go niegdyś wspierali a elektorat kościółkowy nie wystarczy na wygraną w I turze. Zdecydowanie ważne będą głosy młodszego elektoratu a do tej pory Roman nie miał im niczego do zaproponowania.

Zmoderowano 01.09.2014 godz.8:28 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zom niezalogowany
1 września 2014r. o 8:15
Skojarzmy; Tusk do Brukseli-Schetyna na premiera.I teraz- co stanie się z tymi działaczami partyjnymi co pomogli zniszczyć Schetynę.Czas wracać do domu ;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 września 2014r. o 8:21
Od tego roku każdym może zostać radnym. Rejestrujcie swoje kandydatury do 8 września. Do tego nie trzeba już poparcia żadnej partii. Musicie miec tylko 4 podpisy. Jest szansa na odswieżenie Rady. Każdy z Was może.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 września 2014r. o 8:36
~~1 napisał(a):

Pitolisz jak poparzony ...


A Wójcik też ?

http://nowyobywatel.pl/2014/08/11/neokolonializm-nasz-powszedni/

Już kiedyś na tym forum pisałem , jeśli znikną subwencje , to wtedy by się dopiero okazało, kto jest ideologiem , a kto karierowiczem. To jest chory system. Ale skoro wciąż rajcują Was przepychanki , to może obstawiać zakłady ? :D I nadal pitolić , że jest źle , zamiast wymagać od polityków publicznej odpowiedzi na kłopotliwe pytania.

A tu masz rację , właśnie o młodych idzie :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.