Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa pralek.

~Krzychu niezalogowany
24 września 2014r. o 11:23
Witam,

poszukuję solidnej osoby do naprawy pralki, możecie kogoś polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2014r. o 11:44
Ja właśnie też ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
24 września 2014r. o 15:43
Napisz krótko - marka, model, objawy usterki. Zobaczymy, co da się zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2014r. o 15:56
U mnie już wiem. Pękł beton obciazajacy z lewej strony i nie wiem gdzie to kupić Amica AWS12DA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
24 września 2014r. o 19:48
Sprawdź tutaj:

http://north.pl/czesci-agd/czesci-do-pralek/czesci-amica/przeciwwagi-do-pralek-amica,g638226.html

Zobacz czy na tej przeciwwadze masz symbol części.


Dopisane 24.09.2014r. o godz. 19:48:

Możesz też zapytać w sklepie Electronix na ul. Chopina 3 (naprzeciw kina Orzeł).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2014r. o 20:30
a ja szukam kogos do zmywarki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2014r. o 20:39
Powiem wam że większość sprzętu AGD już się nie naprawia, części są kosmicznie drogie, AGD w dużej mierze jest już nierozbieralne (czytaj niewymienne łożyska, zgrzewane obudowy)
Kiedyś jeszcze z napraw szło wyżyć, teraz to wegetacja, sam już nie naprawiam, zmieniłem branżę, bo jak klient dowiadywał się że naprawa pralki bedzie kosztować 500zł to wolał kupić drugą za 1000zł.
Serwisy RTV/AGD odchodzą do historii ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2014r. o 21:14
~ napisał(a): Powiem wam że większość sprzętu AGD już się nie naprawia, części są kosmicznie drogie, AGD w dużej mierze jest już nierozbieralne (czytaj niewymienne łożyska, zgrzewane obudowy)
Kiedyś jeszcze z napraw szło wyżyć, teraz to wegetacja, sam już nie naprawiam, zmieniłem branżę, bo jak klient dowiadywał się że naprawa pralki bedzie kosztować 500zł to wolał kupić drugą za 1000zł.
Serwisy RTV/AGD odchodzą do historii ...
MASZ RACJE!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza