Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: Chcę miasta obywatelskiego
~majętny Stef niezalogowany
8 października 2014r. o 10:40
~Jarosław Molenda napisał(a):
SLD - Lewica Razem ma swojego kandydata - Piotra Żaka. Wiem, że trudno jest zrozumieć jak dwie partie (choć formalnie PO to KW Platforma Samorządowa) popierają jednego kandydata.


Dlaczego trudno? Każdego robota można zaprogramować jak się chce. Można mu nawet wpisać autodestrukcję i robot ją wykona.

~Jarosław Molenda napisał(a): Jestem zwolennikiem tego rozwiązania, choć wiem, że wielu członkom SLD trudno jest to zrozumieć.


Nie wiedziałem ,że roboty mają rozterki i analizują kod pod kątem czegoś ,czego nawet nie potrafią określić, bo nie mają czegoś takiego jak moralność czy kodeks etyczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 10:48
~ napisał(a): TRZEBA BYC INTELEKTUALNYM IMPOTENTEM, ZEBY PO TYCH LATACH WYZYSKU I CWANIACTWA SPOD ZNAKU po GLOSOWAC NA KOGOS W JAKIKOLWIEK SPOSOB ZWIAZANEGO Z TA PARTIA CZY JEJ SRODOWISKIEM
Sasiedzi z ul.Lasickiej musz się trzymać razem.To bardzo dobrze.Ale nie powinni na wzajem wprowadzać WYBORCOW W BLAD.LACZA WAS RAZEM PRYWATNE INTERESY.WSPOLNOTY,PROJEKTY,OPERATY,DOKUMENTACJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 12:47
~majętny Stef napisał(a):
kordek napisał(a):
PS. Zastanawiam się jednak dlaczego tak wielu innych kandydatów o poglądach podobnych do twoich garnie się do JOW-ów? Przecież wprowadziła je ta "znienawidzona" Platforma Obywatelska. Nie brzydzą się?


No nie żartuj. Po 25 latach wprowadziła, łaskawie, cywilizację, na dolnym szczeblu, jak pieniądze się skończyły, jak się nachapali.
A senat to pewnie potrzebny jest, chociaż był wam niepotrzebny przed wyborami.
Jaka jest wersja dzisiejsza, przed wyborami, o senacie? Likwidujecie czy nie?


Rozumiem,że według Ciebie PO rządzi od 25 lat. Gratulacje. Jestem, byłem i będę za likwidacją senatu. Tylko,że aby to wprowadzić to trzeba zmienić konstytucję. Przekonuj inne ugrupowania nad powstaniem większości 3/5 do dokonania tej zmiany. Mnie i mojego ugrupowania nie musisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
8 października 2014r. o 13:20
Kandydat jest, program jest ale teraz pytanie jak to zrobić rozumiem że pan Żak zna ratusz od fundamentu po wieżę. Ale czy będzie w stanie wykonać chociaż część obietnic złożonymi przed mieszkańcami. I druga rzecz jak to w Bolesławcu brakuje mieszkań ?? skoro na Sluzowej TBS buduje

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
8 października 2014r. o 13:25
~ napisał(a): Rozumiem ...


Rozumiem, że kordek popełnił cytowaną wypowiedź :)
Poproszę więc Cezariuszu o uświadomienie, w którym rozdziale, artykule bądź punkcie, aktualnie obowiązującej Konstytucji RP, jest mowa o 3/5 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 14:13
rafi napisał(a): Kandydat jest, program jest ale teraz pytanie jak to zrobić rozumiem że pan Żak zna ratusz od fundamentu po wieżę. Ale czy będzie w stanie wykonać chociaż część obietnic złożonymi przed mieszkańcami. I druga rzecz jak to w Bolesławcu brakuje mieszkań ?? skoro na Sluzowej TBS buduje


forum bez ciebie jest pozbawione sensu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 14:45
rafi napisał(a): ...I druga rzecz jak to w Bolesławcu brakuje mieszkań ?? skoro na Sluzowej TBS buduje


Rusz trochę mózgownicą. Przecież właśnie dlatego buduje, że mieszkań brakuje. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 15:38
~ napisał(a):
~Jarosław Molenda napisał(a): Nie , nie można mówić, że to pic na wodę. 1% to w Bolesławcu prawie 1,5 mln.
Trzeba spróbować. Wiem, ze wolimy tłuc w klawiaturę i stękać jak to wszystko jest nie tak. Trudniej o autentyczne zaangażowanie. Myślę, że jak raz by się udało zrealiaować pomysł mieszkańców to malkontenctwo można by przeobrazić w aktywność obywatelską. A i władzy byłoby trudniej lekceważyć pomysły mieszkańców. Ja jestem za i jak będzie mi dane być radnym, to będę forsował ten pomysł w powiecie, choć tam budżet o połowę mniejszy i możliwości skromniejsze.
Paniee Jaroslawie Molenda tyle lat jest Pan Radnym nie robiącym nic dla młodych ludzi w tym miescie nie mowie o SLD,gdzie tez Pan nic nie robi.W

Pana przypadku oszukiwanie wyborców nie ma zadnego
sensu.Daj se Pan spokoj z tym wszystkim.To obled co Pan plecie
od 20 lat.



SLD w Bolesławcu padło ! Przejeli SLD prezesi,dyrektorzy,prywaciarze...zapomnieli już dawno co to socjalizm znaczy ...zresztą ...
Jedyna nadzieja ,że młodzi się budzą i tylko patrzec jak zmiotą starych wyjadaczy !
http://www.mlodzisocjalisci.pl/pl/Strony/1,Kim-jestesmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.