Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: Chcę miasta obywatelskiego
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 16:29
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Jarosław Molenda napisał(a): Nie , nie można mówić, że to pic na wodę. 1% to w Bolesławcu prawie 1,5 mln.
Trzeba spróbować. Wiem, ze wolimy tłuc w klawiaturę i stękać jak to wszystko jest nie tak. Trudniej o autentyczne zaangażowanie. Myślę, że jak raz by się udało zrealiaować pomysł mieszkańców to malkontenctwo można by przeobrazić w aktywność obywatelską. A i władzy byłoby trudniej lekceważyć pomysły mieszkańców. Ja jestem za i jak będzie mi dane być radnym, to będę forsował ten pomysł w powiecie, choć tam budżet o połowę mniejszy i możliwości skromniejsze.
Paniee Jaroslawie Molenda tyle lat jest Pan Radnym nie robiącym nic dla młodych ludzi w tym miescie nie mowie o SLD,gdzie tez Pan nic nie robi.W

Pana przypadku oszukiwanie wyborców nie ma zadnego
sensu.Daj se Pan spokoj z tym wszystkim.To obled co Pan plecie
od 20 lat.



SLD w Bolesławcu padło ! Przejeli SLD prezesi,dyrektorzy,prywaciarze...zapomnieli już dawno co to socjalizm znaczy ...zresztą ...
Jedyna nadzieja ,że młodzi się budzą i tylko patrzec jak zmiotą starych wyjadaczy !
http://www.mlodzisocjalisci.pl/pl/Strony/1,Kim-jestesmy


ludzie glosujacy na postkomune i peło to intelektualny plankton. jak mozna marnowac glos na te sitwy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 17:43
czy to ten sam palant, co wymalowal wasz ratusz wczesniej na kolor majtkowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
8 października 2014r. o 17:52
~ napisał(a):
rafi napisał(a): ...I druga rzecz jak to w Bolesławcu brakuje mieszkań ?? skoro na Sluzowej TBS buduje


Rusz trochę mózgownicą. Przecież właśnie dlatego buduje, że mieszkań brakuje. :D
Buduje bo mieszkań brakuje ?? to według ciebie mają nie budować ??. Zresztą ta inwestycja na sluzowej jest od paru ładnych lat więc tam ciągle przybywa to samo dzieje się na gdańskiej ;)


Dopisane 08.10.2014r. o godz. 17:52:

~ napisał(a):
rafi napisał(a): Kandydat jest, program jest ale teraz pytanie jak to zrobić rozumiem że pan Żak zna ratusz od fundamentu po wieżę. Ale czy będzie w stanie wykonać chociaż część obietnic złożonymi przed mieszkańcami. I druga rzecz jak to w Bolesławcu brakuje mieszkań ?? skoro na Sluzowej TBS buduje


forum bez ciebie jest pozbawione sensu
Dopiero co się po tygodniu nie obecności odezwałem ;) nie mam czasu żeby się lać z ananimami ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ariel o. niezalogowany
8 października 2014r. o 18:50
Ma PAN mój GŁOS...


i pewnie rodziny i znajomych również ;)


cieszę się bardzo, że w końcu mam na kogo oddać swój głos!!!

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Na czym ? niezalogowany
8 października 2014r. o 18:56
Na czym, m polegać ta obywatelskość Bolesławca ? Konkretnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2014r. o 19:27
jak to na czym?
''po pierwsze OBYWATELE''...koledzy i koleżanki i najbliższa rodzinka...
czytam i kurna nadal dziwi mnie wasza naiwność... nadal bębnicie ten temat a oni nadal wami ''kręcą''
czując ''koryto'' nawet jakiś tam Molenda wyszedł z nory...
kiedyś to napisałem i powtórzę raz jeszcze
lubicie być kopani w dups....o a być może nie tylko kopani ;)

Żaki ,Molendy,Przemki i Benki tylko zacierają łapki wiedząc że polecicie do wyborów nawet jeśli obiecają wam ''ochłap z pańskiego stołu''
olejcie te wszelkie wybory pokazując im że tak jak oni was olewają odwdzięczacie się podobnym odruchem
poczytam sobie jeszcze jakie to jeszcze ''pierdy '' tu wymyślą... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joanna niezalogowany
8 października 2014r. o 20:03
falco napisał(a): jak to na czym?
''po pierwsze OBYWATELE''...koledzy i koleżanki i najbliższa rodzinka...
czytam i kurna nadal dziwi mnie wasza naiwność... nadal bębnicie ten temat a oni nadal wami ''kręcą''
czując ''koryto'' nawet jakiś tam Molenda wyszedł z nory...
kiedyś to napisałem i powtórzę raz jeszcze
lubicie być kopani w dups....o a być może nie tylko kopani ;)

Żaki ,Molendy,Przemki i Benki tylko zacierają łapki wiedząc że polecicie do wyborów nawet jeśli obiecają wam ''ochłap z pańskiego stołu''
olejcie te wszelkie wybory pokazując im że tak jak oni was olewają odwdzięczacie się podobnym odruchem
poczytam sobie jeszcze jakie to jeszcze ''pierdy '' tu wymyślą... :D


Falco olejesz wybory, a później będziesz się wymądrzał na bolec.info i krytykował wszystko i wszystkich. Idź na wybory i wybierz kogo chcesz, albo napisz na karcie NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 października 2014r. o 20:23
kordek napisał(a): ... Stań do wyborów. Przekonaj do siebie ludzi. Pogadajmy o pomysłach i programach...


Ja mam stawać do wyborów ? Jaja sobie robisz Kordek :D Przecież tłumaczyłem , lubię kopać rowy ... taką mam życiową aspirację :D Ale jeśli już chcesz gadać o pomysłach i programach , to powiedz mi proszę , co myślisz o reaktywowaniu fabryki domów i drukowaniu lokalnego pieniądza ? Wszak Mądrzy Ludzie zastanawiają się nad różnymi alternatywami :)

Jarek , ładna fotka , mam rozumieć , że chcesz dobrać się do publicznej kasy ? :D Pamiętam Kwaśniewskiego za prezydentury , podobny był trochę do Ciebie ... ten sam radosny uśmiech celebryty.

Jestem starym , zdezelowanym komuchem , przeznaczonym do odstrzału , ale polska socjaldemokracja ... filozofowie pytają , czy można osiągnąć jeszcze głębsze dno ?

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.