Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: Chcę miasta obywatelskiego
2900
#falco nieaktywny
10 października 2014r. o 5:57
:D
Cieszę się że was tak rajcują moje wpisy a czy się podobają czy nie to mnie nic a nic nie obchodzi :P
ja nic nie robię aby coś zmienić?...ależ robię
codziennie jadę do pracy budując swoją własną ''politykę''a jest nią życie na takim poziomie jaki sobie sam narzuciłem :)
dlatego czy jestem ''leniem''?...chyba nie :)
czy jestem ''głupcem''?...no właśnie!
kto jest większym?...ja nie wierzący w polityczne brednie czy ci którym wystarczy obiecać ''obywatelskie miasto'' lub inne ''gruszki na wierzbie'' a nadstawią dupeczkę po kolejnego ''kopa''

nie ze mną te numery ''brunery'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki sam niezalogowany
10 października 2014r. o 6:48
falco napisał(a): :D
Cieszę się że was tak rajcują moje wpisy a czy się podobają czy nie to mnie nic a nic nie obchodzi :P
ja nic nie robię aby coś zmienić?...ależ robię
codziennie jadę do pracy budując swoją własną ''politykę''a jest nią życie na takim poziomie jaki sobie sam narzuciłem :)
dlatego czy jestem ''leniem''?...chyba nie :)
czy jestem ''głupcem''?...no właśnie!
kto jest większym?...ja nie wierzący w polityczne brednie czy ci którym wystarczy obiecać ''obywatelskie miasto'' lub inne ''gruszki na wierzbie'' a nadstawią dupeczkę po kolejnego ''kopa''

Myślę dokładnie tak samo! Ciesze się, że istnieje bratni umysł. To prawda, że uczestnictwo w wyborach nie ma sensu. Służy tylko biurokracji i ułudzie demokracji. Ta w wydaniu lokalnym jest od ćwierć wieku coraz słabsza. Jedyne, na co mamy wpływ realny, to przedsiębiorczość i działanie w sferze prospołecznej. Bez, oczywiście, samorządowej inspiracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hygienistka niezalogowany
10 października 2014r. o 8:15
nie bede na Pana głosować!! jest pan brzydki a prezydent powinien być ładny i opalony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 11:23
Jak mozna glosowac na czlowieka, ktory w JAKIKOLWIEK SPOSOB JEST ZWIAZANY Z PO? przeciez ta partia doprowadzila do desparacji 2,5 miliona ludzi ktorzy pozniej musieli wyjechac z kraju za godna praca i zyciem! ZDECYDOWANE NIE WSZYSTKIM Z PO I LUDIZOM STARTUJACYM Z PO LUB QUASIPO LIST WYBORCZYCH!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wizażystka niezalogowany
10 października 2014r. o 11:49
~hygienistka napisał(a): nie bede na Pana głosować!! jest pan brzydki a prezydent powinien być ładny i opalony
TAK jak P R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 12:02
falco napisał(a): Joanno :)
od kilku lat ''olewam '' wybory i mam dziką satysfakcję że ja do tego dziadostwa jakie nas otacza, palca nie przyłożyłem
dlatego krytykowałem i krytykować będę nadal WASZE wybory chociaż trudno nazwać to wyborami bo od lat wybieracie te same mordy po uszy upaprane w politykietskim g...e nie ucząc się na błędach ale z maniakalnym uporem je powielając
kiedy wybierzecie dobrze ,kiedy zauważę że wybraliście kogoś kto naprawdę coś robi dla was mieszkańców czy jak kto woli ,obywateli (czyli dla mnie też) wtedy wyglancuję buciki i pójdę na wybory... :) dopóki jednak tego nie zobaczę ,dopóki za obietnicami nie pójdzie czyn a tylko pieprzenie kolejnych bzdur będę olewał wszystkie wybory :]


Papużko, trzeba oczyścić umysł. Zabierz się za yogę, póki czas.

żyje mi się dobrze i spokojnie bez uczestniczenia w tych ''spędach'' i bawię się obserwując wszelkie palenie ''tęcz'' walkę z ''komuchami'' wyjaśnianie ''zamachu'' smoleńskiego czy ''wychowywanie'' młodzieży przez biskupów ;)
to już taka polska ''normalność'' i zastanawiam się niekiedy czy ja nie rozumiejąc wszystkich tych zmian jestem normalny czy już nie... :D
sorki za sformułowanie ale ''wisi'' mi Kaczyński,Miller czy Tusk z Korwinem
ani ja ani żadne z nas nie będzie miało z tego przysłowiowej ''kromki chleba''
życzę Ci dokonania właściwego wyboru a sobie...wiem czego życzę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 12:37
~ napisał(a): Jak mozna glosowac na czlowieka, ktory w JAKIKOLWIEK SPOSOB JEST ZWIAZANY Z PO? przeciez ta partia doprowadzila do desparacji 2,5 miliona ludzi ktorzy pozniej musieli wyjechac z kraju za godna praca i zyciem! ZDECYDOWANE NIE WSZYSTKIM Z PO I LUDIZOM STARTUJACYM Z PO LUB QUASIPO LIST WYBORCZYCH!


masz miliard % racji PO- won od koryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 13:14
falco napisał(a): :D
Cieszę się że was tak rajcują moje wpisy a czy się podobają czy nie to mnie nic a nic nie obchodzi :P
ja nic nie robię aby coś zmienić?...ależ robię
codziennie jadę do pracy budując swoją własną ''politykę''a jest nią życie na takim poziomie jaki sobie sam narzuciłem :)
dlatego czy jestem ''leniem''?...chyba nie :)
czy jestem ''głupcem''?...no właśnie!
kto jest większym?...ja nie wierzący w polityczne brednie czy ci którym wystarczy obiecać ''obywatelskie miasto'' lub inne ''gruszki na wierzbie'' a nadstawią dupeczkę po kolejnego ''kopa'' Przez takich Wyborcow jak Ty Wladza nie może się oderwać od stolkow.Idz zaglosoj ,a nie będziesz miał MORALNEGO KACA.I pretensji do nikogo.

nie ze mną te numery ''brunery'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.