Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ZGUBIONO WALIZKĘ PILNIE NAGRODA !!!

12790
#robertdrawno nieaktywny
10 października 2014r. o 23:18
WITAM Państwa dnia 04.10.2014r zostawiłem walizkę z ciuchami dla dziecka, plus kosmetyki specjalne dla dziecka oraz leki warte około 2000zł, walizkę pozostawiłem pod blokiem ul. Jana Kilińskiego.

Jeśli ktokolwiek widział lub słyszał proszony jest o kontakt: 723-148-899
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 0:34
up ! , dobrze, że dziecka tez tam nie zostawiłeś, bo już byly przypadki jak ojciec zostawił dziecko które sie ugotowało na tylnym siedzeniu golfa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 8:23
~ napisał(a): up ! , dobrze, że dziecka tez tam nie zostawiłeś, bo już byly przypadki jak ojciec zostawił dziecko które sie ugotowało na tylnym siedzeniu golfa


dlaczego ty jesteś taki popier....lony !!!!!!!!!!!!! rodzice cię nie kochali czy spadłeś z dywanu na podłogę !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paula niezalogowany
11 października 2014r. o 12:59
Szkoda że wczesniej nie napisales bo kilka dni temu widzialam tą walizkę na murku na przeciwko kościoła jednak nie zagladałam do niej, myslalam ze ktos na chwilke zostawil i zaraz po nią wroci :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 14:08
~ napisał(a):
~ napisał(a): up ! , dobrze, że dziecka tez tam nie zostawiłeś, bo już byly przypadki jak ojciec zostawił dziecko które sie ugotowało na tylnym siedzeniu golfa


dlaczego ty jesteś taki popier....lony !!!!!!!!!!!!! rodzice cię nie kochali czy spadłeś z dywanu na podłogę !!!!!!!!!!!
na tyle kochali ze moich rzeczy nie gubili w drodze po browary albo belta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 17:08
~Paula napisał(a): Szkoda że wczesniej nie napisales bo kilka dni temu widzialam tą walizkę na murku na przeciwko kościoła jednak nie zagladałam do niej, myslalam ze ktos na chwilke zostawil i zaraz po nią wroci :/

Może warto zapytać w kościele. Tam mógł ją ktoś zanieść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12790
#robertdrawno nieaktywny
11 października 2014r. o 22:13
kiedy ona Tam była ?? proszę o kontakt jeśli coś wiecie byliśmy dziś w kościele ale nic nie widzą, jeśli byście słyszeli, proszę przekazać ze szukamy tej walizki były tam ciuchy dla dziecka, i leki


Dopisane 11.10.2014r. o godz. 22:11:

PAULA proszę o pomoc !!! NAGRODA za pomoc w odnalezieniu walizki


Dopisane 11.10.2014r. o godz. 22:13:

a IDIOTO co tak piszesz to wstydź się możne Twoi rodzice piją i chodzą na browar, Ja akurat nie pije a wyjechaliśmy o 4:30 i dziecko było ważniejsze dla Mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
11 października 2014r. o 22:19
hej !!
Temat na czerwono proszę
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza