Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabezpieczono Krzyż Milenijny
2900
#falco nieaktywny
21 października 2014r. o 14:31
ile to kosztowało?...dlaczego o tym ani słowa?

czy ''instytucji'' której to obiekt jest własnością nie stać już na pokrycie kosztów czy też w swojej pazerności gotowi są wyrwać każdą ''złotówkę''

mówiąc coś o ''etyce'' nie zauważają że jest to im obce i wychodzi z tego zwykłe ''pieprzenie'' :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
21 października 2014r. o 14:45
To teraz czekac jak bedzie kolejka pod krzyzem beda robic zaklady o wino ktory pierwszy wejdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 15:14
falco napisał(a): ile to kosztowało?...dlaczego o tym ani słowa?

czy ''instytucji'' której to obiekt jest własnością nie stać już na pokrycie kosztów czy też w swojej pazerności gotowi są wyrwać każdą ''złotówkę''

mówiąc coś o ''etyce'' nie zauważają że jest to im obce i wychodzi z tego zwykłe ''pieprzenie'' :>


Mamone masz tylko we łbie, więc twoje opinie są nad wyraz zrozumiałe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 16:16
~~4543 napisał(a): cieszcie sie ze to nie meczet


strasznie się cieszymy i w związku z tym jeszcze więcej kasy chcemy oddać naszemu katolickiemu darmozjadowi

lepszy swój darmozjad niż obcy :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 16:28
~ napisał(a):
~~4543 napisał(a): cieszcie sie ze to nie meczet


strasznie się cieszymy i w związku z tym jeszcze więcej kasy chcemy oddać naszemu katolickiemu darmozjadowi

lepszy swój darmozjad niż obcy :/ :/




I SWOJEGO I OBCEGO darmozjada należy tępić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 16:32
w końcu ktoś mądry się odezwał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 października 2014r. o 16:54


Mamone masz tylko we łbie, więc twoje opinie są nad wyraz zrozumiałe :)

dzięki temu że ''mamonę mam we łbie'' mam pracę
dzięki niej płacę podatki a część z nich to porąbane państwo wydaje na takie krzyże ''tęcze '' i jakieś tam inne pierdoły które ze mną nie mają nic wspólnego...daj mi możliwość wyboru a będę wiedział na jaki cel przeznaczyć część tej ''mamony''
twoja opinia '' jest dla mnie również zrozumiała :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 18:19
falco napisał(a):
dzięki temu że ''mamonę mam we łbie'' mam pracę


Po prostu geniusz jesteś bo masz pracę. hihi :) (...)

Zmoderowano 21.10.2014 godz.18:21 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza