Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złamanie, którego nie było
~Hej niezalogowany
29 października 2014r. o 14:13
Cieszc sie gościu że żywy z tego wyszłeś i nie marudż więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maciej niezalogowany
29 października 2014r. o 14:24
wy chyba zartujecie na bolcu ze cos takiego puszczacie. cala sprawe opisal pan letowski ktory startuje w wyborach przeciwko starostwu (wlascicielowi szpitala). pan letwoski prywatnie tez zajmuje sie promocja stomadentu o ktorym jest napisane w samych superlatywach w artykule. caly ten artykul jest niesmaczny i powinien miec napis "tekst sponsorowany" lub "tekst wyborczy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~winny niezalogowany
29 października 2014r. o 14:27
za szpital odpowieda powiat czyli zapytaj starosty Dariusza Kwaśniewskiego .... czy tacy ludzie powinni pracować i czy tak nasz szpital powinien funkcjonowac????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
29 października 2014r. o 15:10
~winny napisał(a): za szpital odpowieda powiat czyli zapytaj starosty Dariusza Kwaśniewskiego .... czy tacy ludzie powinni pracować i czy tak nasz szpital powinien funkcjonowac????????
a ja myślę ,że winna jest pani Kopacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
29 października 2014r. o 15:15
Wielokrotnie korzystałem z usług przychodni przy Jeleniogórskiej (nie stać mnie na odwiedzanie gabinetów prywatnych) i dostanie się do gabinetu mimo wyznaczonej wizyty to wielka sztuka cierpliwości. Organizacja pracy i przyjęć pacjentów leży na całej linii. Mam wrażenie że w tej przychodni czas zatrzymał się z końcem lat osiemdziesiątych. Nigdy nie wiadomo, żeby nie zakwitnąć w kolejce, czy przyjść rano czy w południe. Wiadomo, że przychodnia to nie fabryka samochodów i nie wszystkich pacjentów obsługuje się tak samo długo i oczywistym jest że mogą być poślizgi. Tylko dlaczego w prywatnych przychodniach (POZ) można pracę lepiej zorganizować? We wspomnianej przychodni przed paniami rejestratorkami stoją monitory komputerów, obok, których zeszyty z zapisami do poszczególnych gabinetów. W gabinetach dominuje papierowa dokumentacja
medyczna i długopis. Wszystkim czytelnikom życzę dużo zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 15:19
~pinochet napisał(a):
~winny napisał(a): za szpital odpowieda powiat czyli zapytaj starosty Dariusza Kwaśniewskiego .... czy tacy ludzie powinni pracować i czy tak nasz szpital powinien funkcjonowac????????
a ja myślę ,że winna jest pani Kopacz


i jej córka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 15:23
~Malkon napisał(a): Wielokrotnie korzystałem z usług przychodni przy Jeleniogórskiej (nie stać mnie na odwiedzanie gabinetów prywatnych) i dostanie się do gabinetu mimo wyznaczonej wizyty to wielka sztuka cierpliwości. Organizacja pracy i przyjęć pacjentów leży na całej linii. Mam wrażenie że w tej przychodni czas zatrzymał się z końcem lat osiemdziesiątych. Nigdy nie wiadomo, żeby nie zakwitnąć w kolejce, czy przyjść rano czy w południe. Wiadomo, że przychodnia to nie fabryka samochodów i nie wszystkich pacjentów obsługuje się tak samo długo i oczywistym jest że mogą być poślizgi. Tylko dlaczego w prywatnych przychodniach (POZ) można pracę lepiej zorganizować? We wspomnianej przychodni przed paniami rejestratorkami stoją monitory komputerów, obok, których zeszyty z zapisami do poszczególnych gabinetów. W gabinetach dominuje papierowa dokumentacja
medyczna i długopis. Wszystkim czytelnikom życzę dużo zdrowia.



Ilu pacjentów przyjmują dziennie porównywane przychodnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ igor striełkow niezalogowany
29 października 2014r. o 15:39
sprywatyzować tych dziadow i problem z glowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego