Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarna kampania wyborcza
~!!@!! niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:21
Skutek odwrotny, antyreklama w tym dniu i w tym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ford niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:38
To już jest przegięcie te bilbordy wyborcze przed cmentarzem i w okolicy ................. bardzo mnie to zniechęciło do wyborów już nie uszanują świętego miejsca .Kasa i korytko się liczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wielbiciel niezalogowany
2 listopada 2014r. o 15:04
wstydu nie maja mysle ze wyborcy juz wiedza ze mozna im podziekowac zgory jakie wybory tacy kandydaci Ukraina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jolka niezalogowany
2 listopada 2014r. o 15:07
~ford napisał(a): To już jest przegięcie te bilbordy wyborcze przed cmentarzem i w okolicy ................. bardzo mnie to zniechęciło do wyborów już nie uszanują świętego miejsca .Kasa i korytko się liczy .

Pod cmentarzem widziałam tylko znicze, watę oraz cukierki.
:)
Rumunów babrających i kościelnego zbierającego na tacę widziałam na cmentarzu, ale nikogo z plakatami i ulotkami tam nie było.
:D
A tak serio to nie wiem o co cała wojna, jesli działają zgodnie z prawem, to wara każdemu od tego.
Bo krytykować to każdy potrafi, po za tym jeszcze się taki nie urodził co byt każdemu dogodził.
Chcieliście mieć unię, to macie Rumunię.
Jeśli macie jakieś sprawy do kandydatów to zadajcie im oficjalne zapytanie na FB, chyba każdy z nich ma profil.
A tu na forum tylko wyciągacie jakieś niepotwierdzone plotki i oczerniacie wszystkich.
Naprawdę wstyd.
Pomyślcie co zrobić by było lepiej, a nie knujecie jak i komu dowalić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 15:16
~Jolka napisał(a):
~ford napisał(a): To już jest przegięcie te bilbordy wyborcze przed cmentarzem i w okolicy ................. bardzo mnie to zniechęciło do wyborów już nie uszanują świętego miejsca .Kasa i korytko się liczy .

Pod cmentarzem widziałam tylko znicze, watę oraz cukierki.
:)
Rumunów babrających i kościelnego zbierającego na tacę widziałam na cmentarzu, ale nikogo z plakatami i ulotkami tam nie było.
:D
A tak serio to nie wiem o co cała wojna, jesli działają zgodnie z prawem, to wara każdemu od tego.
Bo krytykować to każdy potrafi, po za tym jeszcze się taki nie urodził co byt każdemu dogodził.
Chcieliście mieć unię, to macie Rumunię.
Jeśli macie jakieś sprawy do kandydatów to zadajcie im oficjalne zapytanie na FB, chyba każdy z nich ma profil.
A tu na forum tylko wyciągacie jakieś niepotwierdzone plotki i oczerniacie wszystkich.
Naprawdę wstyd.
Pomyślcie co zrobić by było lepiej, a nie knujecie jak i komu dowalić.


Popieram
Widzę że ktoś ma pretensje do Bernarda i próbuje go atakować publicznie, kąsając z każdej strony.
Miejsce na postawienie reklamy uważam że jest idealne, tysiące odbiorców. Ktoś wpadł na dobry pomysł i te maluchy z lat 80, super.
Miałem nie iść na wybory, ale spostrzegłem młodego Nowaka, że też startuje na radnego, czytając trochę o nim, wiem na kogo oddać głos.
Młody, wykształcony i przede wszystkim nie uwikłany w żadne rozgrywki polityczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 15:25
http://bobrzanie.pl/2014/10/29/redakcja/bogdan-nowak-kandydat-na-radnego-zaprasza-na-spotkania

Macie tu link i poczytajcie, idealny kandydat na radnego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andreasik niezalogowany
2 listopada 2014r. o 15:40
Akcja wyborcza, rozpoczęła się również w parafii na Placu Zamkowym..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
2 listopada 2014r. o 17:22
Firma Inet-Wlan jako właściciel marki Alternatywy4you informuje że
W związku z zawarciem umowy nie informujemy klientów gdzie będą wystawiane pojazdy z banerami. Ze swojej strony zapewniamy że są to miejsca najbardziej uczęszczane przez potęcjalnych odbiorców reklamy, z czego staramy się wywiązywać w 100%.
Nie jesteśmy związani z żadną opcją politycną ani też wyznaniową i nie wyróżniamy swych klientów na gorszych i lepszych, ze swojej strony mamy zapewnić jak największą oglądalność i skuteczność używająć do tego róznych środków przekazu w ogólnodostępnej przestrzeni publicznej, działając w obrębie prawa polskiego.
Z poważaniem
Robert Dudek[img=1414945377_o6la8wr.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.