Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarna kampania wyborcza
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 11:40
Szanowny Panie Ł. w zupełności nie obchodzi mnie Pańska kampania wyborcza,ale nie życzę sobie, aby ktoś blokował w ten sposób miejsce handlowe, za które uiściłam opłatę w Rejonie Dróg.Tak więc , z racji tego , że swoim banerem zajął Pan m o j e miejsce , a tym samym pozbawił stanowiska do sprzedaży wypadałoby zwrócić opłatę i przeprosić.
Kłaniam się Panie kandydacie. kom 696290625
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:03
Platforma samorzadowa z partyjnymi na czele kogo chcecie oszukać wstydu nie macie, poza wstydem do wlasnej partii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jakub niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:13
No to się chłopaki postarali, aby było ciekawie przy cmentarzu, szkoda, że jeden z kandydatów nie rozdawał swoich cukierków, byłoby czym dzieciaki poczęstować. Jeszcze nikt taki się nie urodził, aby wszystkim dogodził. A że Platforma się najbardziej się wykazała, mają chłopaki kasę z urzędniczych posadek, to się chcieli ludziskom zaprezentować, czego chcecie? Inne komitety jeszcze się nie dostały do władz, więc ich nie było.

A ciekawe, czy obiecane diety Dominika Chodyry trafiły na cele charytatywne, tak przecież obiecał.

W następnej kampanii wyborczej całą ścianę ogrodzenia wytapetujmy plakatami, niech będzie kolorowo, za nasze pieniądze kupione banery, więc dalej kandydaci.

No i Nowak, młody się też pokazał, co na to nasz sławetny MIM, którego "europejskie" banery wiszą do dzisiaj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3611
#staszku1 nieaktywny
2 listopada 2014r. o 12:39
~ napisał(a): Szanowny Panie Ł. w zupełności nie obchodzi mnie Pańska kampania wyborcza,ale nie życzę sobie, aby ktoś blokował w ten sposób miejsce handlowe, za które uiściłam opłatę w Rejonie Dróg.Tak więc , z racji tego , że swoim banerem zajął Pan m o j e miejsce , a tym samym pozbawił stanowiska do sprzedaży wypadałoby zwrócić opłatę i przeprosić.
Kłaniam się Panie kandydacie. kom 696290625


Widać że piszą zazdrośnicy. Jeśli uiściła Pani opłatę, to była opłata za handel a nie parkingowa.
Stoję na tych parkingach minimum 3 razy w tygodniu i nikt za to opłat nie woła.
Poza tym nie widziałem tam miejsc wydzielonych na handel i parking osobno, ponadto przechodząc kilkukrotnie tą drogą na cmentarz widziałem wiele miejsc parkingowych wolnych. Widać że nasza policja i straż miejska czuwała nad wszystkim.
Pozdrowienia dla malkontentów i hejterów.
A szczególne pozdrowienia dla całej reszty normalnych obywateli miasta Bolesławiec.
:D

https://www.facebook.com/Alternatywy4you/photos/pcb.293935820816085/293935014149499/?type=1&theater


Dopisane 02.11.2014r. o godz. 12:39:

http://www.bolec.info/pictures/obrazki/1414870251_k7klfkg.jpg

Ilość wolnego miejsca była naprawdę spora. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2014r. o 12:45
darka plakatu 2 kilometry od cmentarza wcale nie powinno byc bo ci na cmentarzu poobracaja sie w grobach. darek we wrzesniu swiecil tablice sauera, jednoczesnie rypiac z grubej rury w godnosc lezacych na cmentarzu. mogl chociaz sprawdzic przed zalozeniem garnituru na uroczystosc nacjonalistow niemieckich czy ksiadz sauer kiedykolwiek przebywal w pomieszczeniach mdk.
oskarzanie mieszkancow o zbrodnie wyssana z niemieckiego palca i afiszowanie sie pod miejscem ich pochowku godzi w dobre imie wczesniejszych pokolen boleslawca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:03

I teraz - Bernard Łętowski - jest mocno rozpoznawalny.

Tu się nie zgodzę, owy "kandydat" przebiegle wykombinował jak podpiąć się pod nazwisko i bystrze opisał to w artykule na swoim portalu"Bobrzanie", aby mieć podpartą ideologię. Proszę zwrócić uwagę, że wszyscy "kandydaci" na bilbordach widnieją z IMIENIA i nazwiska i publikują wizerunek, a TU tylko nazwisko, dlaczego?
Dlatego, że taki bilbord wprowadza w błąd i to uważam, że zamierzony, iż jest jeszcze jedna osoba publicznie funkcjonująca Tym nazwisku i dla większości pozytywnie się kojarząca. Owy "Kandydat" pięknie to wykorzystał. Gdy spostrzegłem tę zbieżność, to zapytałem kilku znajomych-kto jest "kandydatem" pod tym nazwiskiem?- oczywista odpowiedź, Pan Łętowski z BOKU-u:-))) Panie Bernardzie, taki myk i to już w blokach na starcie? Co będzie dalej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:04
być może były wolne miejsca ,bo ktoś zrezygnował ze sprzedaży.Ja wylosowałam dokładnie to miejsce , na którym parkował "maluch" z banerem, i za to wyznaczone miejsce uiściłam opłatę.Przyjeżdżając rano chciałabym najnormalniej w świecie wypakować chryzantemy na miejsce wcześniej mi wyznaczone, a nie biegać i pytać , czy mogę zająć miejsce innej osoby.Nie powinien się Pan wypowiadać na temat , o którym nie ma pojęcia.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:11
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
I teraz - Bernard Łętowski - jest mocno rozpoznawalny.

Tu się nie zgodzę, owy "kandydat" przebiegle wykombinował jak podpiąć się pod nazwisko i bystrze opisał to w artykule na swoim portalu"Bobrzanie", aby mieć podpartą ideologię. Proszę zwrócić uwagę, że wszyscy "kandydaci" na bilbordach widnieją z IMIENIA i nazwiska i publikują wizerunek, a TU tylko nazwisko, dlaczego?
Dlatego, że taki bilbord wprowadza w błąd i to uważam, że zamierzony, iż jest jeszcze jedna osoba publicznie funkcjonująca Tym nazwisku i dla większości pozytywnie się kojarząca. Owy "Kandydat" pięknie to wykorzystał. Gdy spostrzegłem tę zbieżność, to zapytałem kilku znajomych-kto jest "kandydatem" pod tym nazwiskiem?- oczywista odpowiedź, Pan Łętowski z BOKU-u:-))) Panie Bernardzie, taki myk i to już w blokach na starcie? Co będzie dalej?


MDK-u:-))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza