Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Upadek na Podgórnej
~kanaalia niezalogowany
16 listopada 2014r. o 22:05
czekają na roztrzygnięcie wyborów na pogotowiu.... nie wiedż czy będą mieli kontrakty czy nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
18 listopada 2014r. o 8:20
Ktoś tu kłamie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
18 listopada 2014r. o 8:35
"Czas dojazdu zespołu ratownictwa medycznego do miejsca zdarzenia wynosił 7 minut i mieści się w ustalonych normach dla czasu dojazdu karetki do zdarzenia na terenie miasta."

A jakie są ustalone normy czasowe dla dojazdu karetki do zdarzenia na terenie miasta?
Bo inny czas dojazdu będzie na ul. Komuny Paryskiej a inny na Os. Kwiatowe!!!

Czy to jest czas ile się medycy zbierają, czy czas dojazdu do miejsca do zdarzenia?


Czyli jak się zdarzenie będzie miało miejsce na Jeleniogórskiej w okolicach szpitala i karetka przyjedzie po 7 min. to zmieści się w normach czasowych!?!?! I to jest OK?

Takie sprostowanie
Przecież to są jakieś brednie. Czy ten Pan wierzy w to co mówi!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
18 listopada 2014r. o 8:38
"Informuję, iż zmieszczone komentarze na stronie internetowej Bolec. info, dotyczące czasu dojazdu karetki do zdarzenia na ul. Podgórnej w dniu 15.11.2014r są niezgodne z prawdą."

Czyli portal bolec.info podaje nieprawdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bon niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:13
pan Lambrinow kłamie, sam stałem tam ponad 20 minut i karetki nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:10
A organy ścigania/politycy/społeczeństwo milczy! Wszyscy wiedzą, a nikt z tym nic nie robi! Musi dojść do tragedii wtedy się opamiętają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:29
ten przyjazd karetki to pikuś,syn mi kiedyś zachorował mdlał mi na rękach pojechałem do nich ,a tam kolejka złamania rozbite głowy,a pan x w recepcji papierki przewala po krótkiej rozmowie wulgarnej pan się obudził i mnie pokierował,a ci ludzie dalej tam w tej poczekalni,tj żenada jak ktoś nie wierzy jak to na co dzień wygląda to zapraszam,Qrwa kino.przestańcie kraść mi składke zdrowotną to sam o siebie zadbam i nikt mi nie będzie łaski robił,nie którym się wydaje że żyją w PRL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CROW niezalogowany
18 listopada 2014r. o 11:59
Widzę że co niektóre gamonie nie mają zwyczajnie pojęcia o zasadach działania pogotowia ratunkowego!!Jeżeli w danym momencie nie ma karetek bo sa na wyjeździe,to nikt do jasnej cholery tego nie przeskoczy i nie wyśle ambulansu bo go fizycznie do jasnej cholery nie ma!!!!!!!!!Narzekacie bo nie przyjechała,potem bo ktoś z rodziny był w złym stanie i trzeba go przewieźć do ościennego szpitala na badania lub w ogóle przenieść gdzieś w pizdu,więc karetka pojechała jako transport i brakło do wyjazdu przy okazji wypadku,takie procedury.Czy myślicie że mamy 50 karetek na stanie na każde pierdniecie??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.