Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Płonie zamek w Kliczkowie
4549
#mleko nieaktywny
7 grudnia 2014r. o 4:13
trzymajcie się w temacie,spłonął czy ugasili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
7 grudnia 2014r. o 8:00
Stra­ża­kom udało się uga­sić pło­ną­cy dach XIII-wiecz­ne­go zamku w Klicz­ko­wie. Po­zo­sta­łe na miej­scu jed­nost­ki stra­ży po­żar­nej za­bez­pie­cza­ją kon­struk­cję przed po­now­nym za­pa­le­niem.
Jak po­wie­dział w roz­mo­wie z In­for­ma­cyj­ną Agen­cją Ra­dio­wą młod­szy bry­ga­dier Ja­nusz Druż­ga, sy­tu­acja zo­sta­ła już opa­no­wa­na. Ogień po­ja­wił się ok. godz. 13.00. Z po­ża­rem wal­czy­ło 20 za­stę­pów stra­ży po­żar­nej.
Zamek we wsi Klicz­ków wy­bu­do­wa­no pod ko­niec XIII wieku. Kom­pleks prze­trwał II wojnę świa­to­wą, jed­nak zo­stał do­szczęt­nie ogra­bio­ny przez Armię Czer­wo­ną. Obec­nie w zamku znaj­du­je się kom­pleks ho­te­lo­wo-wy­po­czyn­ko­wy.
(bp)[img=1417935463_vn9jp0e.jpg]



Dopisane 07.12.2014r. o godz. 07:58:

[img=1417935500_8xnftjo.jpg]



Dopisane 07.12.2014r. o godz. 07:59:

[img=1417935547_46azgky.jpg]



Dopisane 07.12.2014r. o godz. 07:59:

[img=1417935551_m89kq0q.jpg]



Dopisane 07.12.2014r. o godz. 08:00:

[img=1417935609_aibrlf6.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 11:02
wszystko jasne tylko skoro są ochotnicy i chcą jechać na akcje,maja konkretny sprzęt i umiejętności a wiecznie nie ma kierowcy to coś tu chyba jest nie w porządku równie dobrze jak tobie baranie się zajmie chałupa która jest blisko remizy to
powiedz sobie spoko poczekam na PSP bo nie tu nie ma kierowcy nie kumasz tu wiecznie nie ma kierowcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 11:33
~zxc napisał(a): Ludzie ceny w tym monencie nie maja znaczenia jak nie bylo Was stac zeby tam goscic nikt wam nie kazla tam chodzic .Zamek jest obiektem zabytkowym i historycznym. Nie wiem jak mozecie zartowac sobie z tego ze ponad 14zastepow strazy pozarnej walczy z uratowaniem zamku a wy pytacie o mikolaja ludzie jestescie nie powazni. Strazacy sa ludzmi zostawiaja swoje dzieci i rodziny by ratowac ZAMEK ZABYTEK DOLNEGOSASKA a Wy macie czas na zarty????
skoro jest takim zabytkiem historycznym to dlaczego zarabiając 5 000 zł nie stać mnie go pozwiedzać odwiedzić co?a co ma powiedzieć ktoś kto ma 1100 zł na rękę,jak dla mnie to się może sfajczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kas niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 13:06
Wyjeżdżają na 90 % akcji tak więc nie wiem w czym problem. Raz się zdarzyło że nie ma kierowcy i już wielki płacz. Skoro tak ci to przeszkadza to zrób sobie prawo jazdy kat C do tego kurs na pojazdy uprzywilejowane potem zapisz się do straży i jeździj na wsystkie wyjazdy. Przecież nikt nie zabraniania :) Chociaż przepraszam, lepiej jest pokrzyczeć w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czesiu niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 20:20
A wczoraj wyjechali bo sie palila chata strazakowi hehe. a kierowcy nie ma bo pracuje za granica a prezes nic nie zrobi bo o nim mowa to i nie ma kto jezdzic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 15:10
płonie Książ :/

http://www.tvn24.pl/pozar-na-zamku-ksiaz-w-06ewalbrzychu,497401,s.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Draco niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 15:11
~mir.ko napisał(a): płonie Książ :/

http://www.tvn24.pl/pozar-na-zamku-ksiaz-w-06ewalbrzychu,497401,s.html


dziwny zbieg okolicznosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.