Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NETIA - internet

2820
#k1p nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 16:55
Odradzam Netię, jeśli ktoś ma zamiar używać internetu w smart tv. Bez przerwy zrywa połączenie na kilka sekund, nawet kilkanaście razy podczas jednego programu. O ile np. na TVN Player, po informacji o braku połączenia, wszystko po chwili wraca do normy, o tyle np. na Ipli wyrzuca do głównego menu. Trochę to niewygodne. Kończę z nimi przygodę i szukam czegoś innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 17:54
skorn napisał(a): Bez sensu. Powinna byc jakas prędkość gwarantowana. Przy opcji "do" to może być nawet prędkość modemu telefonicznego, bo w koncu to mniej niż 20 mega.


Firmy telekomunikacyjne specjalnie wprowadziły dopisek "do", dzięki temu klient nie może reklamować jeżeli ma niższą prędkość bo nie ma do tego podstaw, wszystko zgodne z umową. Wcześniej gdy w ofertach była podana prędkość XX mb/s to tyle musieli gwarantować, obecnie sprytnie dodanie "do" załatwia sprawe sinusoidalnych predkości : )

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 19:54
Witam.
Posiada internet do 50mb/s,fakt nie mam tyle bo wyciąga gdzieś koło 30-40,ale i tak jest szybki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1023
#Calahan7 nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 20:22
~ napisał(a): Witam.
Posiada internet do 50mb/s,fakt nie mam tyle bo wyciąga gdzieś koło 30-40,ale i tak jest szybki.
czy to z netii i na jakiej ulicy takie predkosci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2015r. o 20:33
Tak z Netii,na ul.Łukasiewicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 18:42
Calahan7 napisał(a):
~ napisał(a): Witam.
Posiada internet do 50mb/s,fakt nie mam tyle bo wyciąga gdzieś koło 30-40,ale i tak jest szybki.
czy to z netii i na jakiej ulicy takie predkosci?


Tak , ja też tak mam na Kutuzowa. Wysył prawie 5 , pobieranie około 35. Tak idzie po wifi a jak puszcze po kablu to ponad 50
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 20:23
A ja jestem zadowolony. Mam zagwarantowana predkosc 20mb. To z "do" zalezy chyba od rejonu miasta bo nie wszedzie sa pociagniete nowoczesne przewody telekomunikacyjne.... W tp jest to samo. A z tym smart tv ktos napisal to z neostrady tez zrywa i nie wydaje mi sie ze to wina strikte dot. Netii. Ja jestem zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~belamii niezalogowany
27 lipca 2015r. o 0:54
Może ktoś napisać jak w tej chwili wygląda rzeczywista prędkość internetu do 50 Mb/s w netii ;) i na jakiej ulicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo