Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duszpasterskie wizyty
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 15:27
U mnie był kominiarz i za kalendarz chciał 5 zł.
Co tydzień przyjeżdżają z ziemiopłodami.
Raz przyszedł komornik ale pomylił adresy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 15:31
Przyznam, że redakcja bolec.info zaskoczyła mnie tym artykułem. Rozumiem, że ten ksiądz z demotywatora pisał to do wiejskich parafian i musiał im wszystko dokładnie wytłumaczyć (też pochodzę ze wsi i wiem, że różnie to tam bywa), ale dlaczego pan redaktor próbuje naśladować ten styl, to pojęcia nie mam. Skąd założenie, że przeciętny czytelnik tejże strony nie ma pojęcia, jak przyjąć księdza po kolędzie? Kto przyjmuje, ten wie, jak taka wizyta od wielu już lat wygląda i chyba nic się nie zmieniło.
A co do ofiar, to w diecezji opolskiej biskupi wydali zarządzenie, że księżom nie wolno przyjmować od wiernych żadnych kopert podczas wizyty duszpasterskiej, a dla tych wiernych, którzy chcieliby złożyć jednak ofiarę, podano dwa numery kont (chyba Caritas i coś tam jeszcze), gdzie mogą wpłacać dobrowolne datki. Godne polecenia, nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 16:37
Ciekawe jak będziesz walczyl z islamem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 16:52
Co to w ogóle za polityka żeby wkładać do koperty? Jakiej koperty ja sie pytam? Ani grosza nie zapłace Instytucji "Kościół". Za to że ksiądz mi wpada do domu odbębnia modlitwe tak szybko że mało języka nie połknie, pokropi coś tam po suficie, siada i czeka na kase? Nic nie dostanie darmozjad, najpierw musi z psem sie poszarpać na podwórku zanim dojdzie do drzwi i jak przetrwa to może go wpuszcze do korytarza, i to tylko w takim celu by go poinformować że nie życzę sobie żeby mnie odwiedzał co roku i przyłaził na żebry. Ministrantów mi tylko szkoda, chłopaki muszą się nadymać w mrozie żeby jakiś tam przykładowy "Ojciec Mateusz" napchał kieszenie. Koniec tych czasów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 17:08
A to czemu Ci ministrantów "szkoda" ,te (...) tez lezą po to ,żeby im coś w garść wsunąć ,przede wszystkim po to tylko a po drugie nikt ich nie zmusza do ministrantury.

Zmoderowano 08.01.2015 godz.19:23 - powód: topposting oraz złosliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 17:12
Kaźmirz, poczytaj sobie komentarze wywołane Twoim tekstem, a później zadaj sobie jeszcze raz pytanie, dlaczego Cię wypieprzają z kościołów. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 17:13
~xxx napisał(a): Ciekawe jak będziesz walczyl z islamem?


Islamiści walczą z innowiercami i niewierzący raczej nie są dla nich zagrożeniem co innego pozostali oni muszą przygotować się do obrony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 17:15
~t napisał(a): Kaźmirz, poczytaj sobie komentarze wywołane Twoim tekstem, a później zadaj sobie jeszcze raz pytanie, dlaczego Cię wypieprzają z kościołów. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...


Jaki kościół takie zachowanie duchownych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza