Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszkodowanie za błędną decyzję urzędnika
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 21:50
~ napisał(a): Już widzę jutrzejszy zablokowany Bolesławiec .Miejsc dystrybucji jest kilkanaście ,czytelników POdobnie


Byla akcja to i znalazla się reakcja- typowe dzialanie za swoje bledy urzednicy nie placą w zamian już chyba dostali zaplanowaną podstzke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:04
Dla czego musimy się bać decyzji urzędników ?, dla czego takie jak tu opisane zjawisko budzi emocje ?, co jest z Polską administracją w ogóle, że powszechnie kontakt z urzędami traktujemy jak zło konieczne ?, co powoduje, że urzędnik jest z drugiej strony "barykady" ? , ma ktoś na to odpowiedź ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~artek niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:11
~ napisał(a): Dla czego musimy się bać decyzji urzędników ?, dla czego takie jak tu opisane zjawisko budzi emocje ?, co jest z Polską administracją w ogóle, że powszechnie kontakt z urzędami traktujemy jak zło konieczne ?, co powoduje, że urzędnik jest z drugiej strony "barykady" ? , ma ktoś na to odpowiedź ?.
PO NIE WAŻ O RAZ PO NIE WAŻ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:37
~ napisał(a): Dla czego musimy się bać decyzji urzędników ?, dla czego takie jak tu opisane zjawisko budzi emocje ?, co jest z Polską administracją w ogóle, że powszechnie kontakt z urzędami traktujemy jak zło konieczne ?, co powoduje, że urzędnik jest z drugiej strony "barykady" ? , ma ktoś na to odpowiedź ?.

Ponieważ urzędnicy mają swoich zwierzchników w tym przypadku burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 22:51
A już miałem nadzieję ze nie usłyszę o tym kimś.
Te odszkodowanie to związane z tematem śmieci? Ja bym jeszcze do Sztrasburga napisał....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2015r. o 6:59
~ napisał(a): A już miałem nadzieję ze nie usłyszę o tym kimś.
Te odszkodowanie to związane z tematem śmieci? Ja bym jeszcze do Sztrasburga napisał....


Odszkodowanie jak sama nazwa wskazuje jest za szkode, ktorej dopuscil sie urzednik. Chcialbym aby urzednicy bezwzglednie nie dopuszczali sie szkod na mieszkancach swoich gmin obojetnie kim oni sa.

To że slyszysz to bardzo dobrze, jak przyjda do ciebie na kontrole to maja opierac sie na faktach a nie checi odwetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2015r. o 7:22
~ napisał(a): A już miałem nadzieję ze nie usłyszę o tym kimś.
Te odszkodowanie to związane z tematem śmieci? Ja bym jeszcze do Sztrasburga napisał....


Ci czy inni urzednicy, w tej czy innej gminie tez czesto maja nadzieje ze o kims juz nie uslysza. Aby tej sprawie pomoc wysylaja kontrole z celem ze musza cos udowdnic- skutek bywa odwrotny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2015r. o 7:22
~ napisał(a): A już miałem nadzieję ze nie usłyszę o tym kimś.
Te odszkodowanie to związane z tematem śmieci? Ja bym jeszcze do Sztrasburga napisał....


Ci czy inni urzednicy, w tej czy innej gminie tez czesto maja nadzieje ze o kims juz nie uslysza. Aby tej sprawie pomoc wysylaja kontrole z celem ze musza cos udowdnic- skutek bywa odwrotny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza