Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Ciemnokasztanowa Maciejka niezalogowany
22 listopada 2020r. o 18:33
qwax_ napisał(a):
E napisał(a): Czyżbym przestawała rozumieć cokolwiek z "tego świata:" ?

Bardzo możliwe, że powodem jest kompletne zwariowanie tego świata ;)[img=1606061439_5461dzw.jpg]

Orzygalem se laptopa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 listopada 2020r. o 18:48
qwax_ napisał(a): Bardzo możliwe, że powodem jest kompletne zwariowanie tego świata ;)


Kobiety też niestety nie pozostają w tyle z "nowoczesnością" :(
[img=1606067039_7zpiruc.jpg]

[img=1606067056_cjvkz7l.jpg]


Konsekwencją są coraz częściej spotykane dylematy, choćby w sporcie- Veronica Ivy, dawniej Rachel McKinnon,

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 listopada 2020r. o 21:00
No dobra , jeśli już mogę mówić ... co nas facetów kręci w Kobiecości ? Oczywiście szparka sekretarka , jak śpiewała swego czasu Maryla Rodowicz . Ale istnieje ten drugi wymiar , gdzie facet poszukuje bratniej Duszy ... drugiej MAMY ? Odmienności , żeby nie zwariować . Bo kiedy próbuje się zrozumieć zupełnie odmienny UMYSŁ , to życie przestaje być nudne :D

Drogie Panie , czy mógłbym dowiedzieć się , co kręci Was w nas ... nie licząc domacicznego wkładu ... bo przecież nie Concita Wurst :



:)


Dopisane 22.11.2020r. o godz. 21:00:

~~Ciemnokasztanowa Maciejka napisał(a):
qwax_ napisał(a):
E napisał(a): Czyżbym przestawała rozumieć cokolwiek z "tego świata:" ?

Bardzo możliwe, że powodem jest kompletne zwariowanie tego świata ;)[img=1606061439_5461dzw.jpg]

Orzygalem se laptopa.


:D No ja taki delikatny nie jestem żeby od razu haftować , ale w dobie LGBT przypomina mi się zapis biblijny o Sodomii i Gomorii ... nie ma się co dziwić , Że Stary się wqurwił :D

Droga E , te wydatne usta napełnione botoksem tyle mają wspólnego z Naturą , co ja z Watykanem :D . Miło , że zwróciłaś uwagę :)

Droga Miss ... pozwolę sobie na cytat " Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a "

Mali ludzie piszą z pod tyldy , ci którzy mają aspiracje nie wstydzą się loginu , albo nazwiska. ... co ja gadam , żadne tam aspiracje ... honor :)

Dobranoc Drodzy Państwo mówi cham i prostak :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Hortensja niezalogowany
23 listopada 2020r. o 15:31
Pannazdzieckiem napisał(a): No dobra , jeśli już mogę mówić ... co nas facetów kręci w Kobiecości ? Oczywiście szparka sekretarka , jak śpiewała swego czasu Maryla Rodowicz . Ale istnieje ten drugi wymiar , gdzie facet poszukuje bratniej Duszy ... drugiej MAMY ? Odmienności , żeby nie zwariować . Bo kiedy próbuje się zrozumieć zupełnie odmienny UMYSŁ , to życie przestaje być nudne :D

Drogie Panie , czy mógłbym dowiedzieć się , co kręci Was w nas ... nie licząc domacicznego wkładu ... bo przecież nie Concita Wurst :



:)Dopisane 22.11.2020r. o godz. 21:00:
~~Ciemnokasztanowa Maciejka napisał(a):
qwax_ napisał(a):
E napisał(a): Czyżbym przestawała rozumieć cokolwiek z "tego świata:" ?

Bardzo możliwe, że powodem jest kompletne zwariowanie tego świata ;)[img=1606061439_5461dzw.jpg]

Orzygalem se laptopa.


:D No ja taki delikatny nie jestem żeby od razu haftować , ale w dobie LGBT przypomina mi się zapis biblijny o Sodomii i Gomorii ... nie ma się co dziwić , Że Stary się wqurwił :D

Droga E , te wydatne usta napełnione botoksem tyle mają wspólnego z Naturą , co ja z Watykanem :D . Miło , że zwróciłaś uwagę :)

Droga Miss ... pozwolę sobie na cytat " Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a "

Mali ludzie piszą z pod tyldy , ci którzy mają aspiracje nie wstydzą się loginu , albo nazwiska. ... co ja gadam , żadne tam aspiracje ... honor :)

Dobranoc Drodzy Państwo mówi cham i prostak :)


Piotrek ,a opasłe spaślaki w czarnych sukienkach i śmiesznych mikołajkowych kapeluszach ,śliniących się na widok twoich wnuków to dla Ciebie są trendy ?
Tyś bliżej stwórcy ,co z nimi ? W piekle czy po prawicy razem z Lolkiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 listopada 2020r. o 22:37
Bo Polska to bardzo bogaty kraj :D

"Uniwersytet Jagielloński otrzymał od Narodowego Centrum Nauki około 670 tysięcy złotych na realizację projektu badawczego o polskich grach wideo. Obiektem naukowym będą takie tytuły jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy This War of Mine."

"Obiektem dociekań ma być kwestia „polskości” polskich gier wideo "




PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
26 listopada 2020r. o 18:49
Zenek pisze dobre teksty.



Dopisane 26.11.2020r. o godz. 18:49:

Zenek pisze dobre teksty.


Zmoderowano 26.11.2020 godz.19:16 - powód: (kazimierz)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2020r. o 18:54
E napisał(a):






;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2020r. o 5:56
Nie wiem czemu mnie wy ...upiło , ale nie zmienia to faktu , że zawsze przyznaję się do swych krętactw :D

Wybacz PRE - lu , że posłużyłem się Tobą ... cytując , ale tak mnie piąchy swędzą , jak nigdy do tej pory. Z natury jestem łagodnym człowiekiem , wyznawcą komunisty Jezusa. Być może Stwórca dosypując adrenaliny próbuje nauczyć mnie litości nad " kwiatuszkami " ?

Nie zbadane są wyroki Stwórcy :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza