Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
7 grudnia 2021r. o 20:56
zawsze wiem co piszę ...

gdzie sobie przeczę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
3 marca 2022r. o 16:57
~~Pożółkła Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a): Skoro był - twoim zdaniem - nieobiektywny, to jaki jest sens go cytować i przytaczać jego słowa jak argument? Skoro ktoś jest nieobiektywny, to może nie mieć racji.

Jakiej pamięci zmarłego? To ja przywołałem jego osobę? To ty robisz politykę na czyjejeś trumnie, nie ja.Dopisane 18.11.2019r. o godz. 17:51:Moderatorem był moim zdaniem kiepskim, jednym z tych, którym władza nad wypowiedziami innych uderzyła do głowy jak woda sodowa. I to zdanie podtrzymuję.


nadal nic do ciebie nie dociera ale ja w twoim przypadku nie oczekuję cudów

przecież to ty napisałeś o nim że miał się za alfę i omegę a ja napisałem że nie wiem czy taki był ...napisałem że był nieobiektywny ale nie napisałem że to jest argument ...
takie było moje spostrzeżenie a to nie jest równoznaczne z argumentem ...ty jako ten który chce teraz robić za ''alfę i omegę'' powinieneś to wiedzieć ...ale czy wiesz?

popatrz na siebie - jesteś nieobiektywny od lat ale cytuję cię niekiedy co nie jest przecież argumentem że na to zasługujesz ...bo nie zasługujesz ale poprzez cytowanie twoich słów udowadniam ci jakim jesteś hipokrytą ...i tu argumentów na poparcie tej tezy znalazł bym od cholery ...

ja robię ''politykę na jego trumnie''?
facet... mnie banował ,ciebie banował ...mnie za ''niepoprawność '' religijną ,ciebie za kłamstwa ...
oczywiście mnie słusznie a ciebie bezzasadnie ..wiem ...:]


piszesz ...-'':Moderatorem był moim zdaniem kiepskim, jednym z tych, którym władza nad wypowiedziami innych uderzyła do głowy jak woda sodowa.''

więc ja napiszę ci tak ...całe szczęście że ty nie byłeś i nie będziesz tu moderatorem bo jeśli Sentinel był ''kiepski'' to ty byłbyś o niebo gorszy ...
:]

on bronił swoich przekonań religijnych ty byś bronił bandytów w kominiarkach na łbach ...
to ja wolę Sentinela :)


Następny obrońca bandery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Gunera niezalogowany
4 marca 2022r. o 11:56
Nareszcie zrozumiałem, dlaczego pan prezes Kaczyński powierzył nadzorowanie Wojska Polskiego aptekarzowi ze średnim wykształceniem, Bartłomiejowi Misiewiczowi: pan prezes był świadom zagrożenia i w ten sposób chciał chronić Polskę przed rosyjską agresją!

https://twitter.com/skrupulatny/status/1499406283975401474
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Ligustr niezalogowany
4 marca 2022r. o 18:56
„Wyimaginowana wspólnota” (Duda), „UE jest dla mnie szmatą” (Pawłowicz), „budowanie na bazie UE IV Rzeszy” (Kaczyński), „tu jest Polska, nie Unia” (Witek), „unijna agresja powinna się spotykać z twardą odpowiedzią” (Ziobro), „będziemy walczyć z okupantem brukselskim” (M. Suski).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
4 marca 2022r. o 19:40
''Dziś jesteśmy jak w 1938 roku. Tylko, że wyciągnęliśmy wnioski i nie oddaliśmy Putinowi Ukrainy, tak jak w ubiegłym wieku Europa oddała Hitlerowi Czechosłowację. – mówi w rozmowie z „Wprost” Marcin Ociepa, wiceszef MON.''

wyciągneliście wnioski????....hahahahaha
jakie?
mam uwierzyć że nie spierdzielicie sami ''na rumunię''? ;D
że ''nie oddacie jednego guzika''? ;D

i co?...znowu ''rząd na uchodźctwie''?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tylko PIS niezalogowany
6 marca 2022r. o 2:41
A ty już po leczeniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
6 marca 2022r. o 3:28
PiS to antypolskie sku-yny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
6 marca 2022r. o 6:10
https://twitter.com/skrupulatny/status/1384920805486776325

Brawo PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.