Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Białawy Przebiśnieg niezalogowany
1 marca 2018r. o 20:54
jaja to masz we łbie błaźnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2018r. o 20:59
ot kmiot nie dostrzegający że sam nosi wydmuszkę ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
1 marca 2018r. o 21:00
falco napisał(a): taki śmieć ?

''wolna polska''?

ale jaja ...

:]

Ten post nie jest głupi.
Poczytaj dokumenty źródłowe - Marcuse, Horkheimer, Adorno czy Fromm. Są dostępne, sporo w necie. Możesz się śmiać, ale tam są same fakty. Posłuchaj też Karonia. W Polsce można było się z niektórymi pozycjami zapoznać od lat siedemdziesiątych w serii "Biblioteka myśli współczesnej" (taka ze znaczkiem +- nieskończoność). Jak czytałem 40 lat temu to lekceważyłem jako niemożliwe, a teraz mamy marksistowskie bzdury na co dzień. Niektóre książki do dzisiaj u mnie na półce stoją - jako materialny, namacalny dowód marksistowskiej głupoty niszczącej świat.
Dla mnie może Wolna-Polska to nie jest rzeczywiście autorytet, ale na pewno TVN i GW to są "ale jaja". I trzeba być mocno niedouczonym, żeby nie widzieć oszustwa TVN i GW.
Doucza się falco!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2018r. o 21:08
już dawno ,dawno temu przestałem wierzyć w św. Mikołaja i dobre wróżki

sam też dobieram sobie lektury a że są dalekie od polityki czuję się naprawdę wolnym ...
nie ma i nie będzie ideologii która by mną owładnęła ...

''autorytety'' wszelkiej maści pozostawiam innym bo przecież mówią to co jest ''chwytliwe'' a ponad wszystko mówią to co inni CHCĄ USŁYSZEĆ ...
ja nie muszę i nie chcę ...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
1 marca 2018r. o 21:19
~~Piernikowy Winorośl napisał(a): To jeszcze jeden ciekawy temat. Co znany muzyk mówi o zmianach w stroju instrumentów zaproponowanych w 1917 roku prze Rockefellerów (po co goście od kasy zainicjowali zmianę stroju instrumentów?).
http://muzyka.onet.pl/jazz/leszek-mozdzer-dzwiek-obracajacej-sie-ziemi/0krw2


Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z tymi 432 Hz to polecam:
&list=RDLVoVr9UwOQM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
1 marca 2018r. o 21:27
falco napisał(a): już dawno ,dawno temu przestałem wierzyć w św. Mikołaja i dobre wróżki

sam też dobieram sobie lektury a że są dalekie od polityki czuję się naprawdę wolnym ...
nie ma i nie będzie ideologii która by mną owładnęła ...

''autorytety'' wszelkiej maści pozostawiam innym bo przecież mówią to co jest ''chwytliwe'' a ponad wszystko mówią to co inni CHCĄ USŁYSZEĆ ...
ja nie muszę i nie chcę ...
:)

falco, ty chyba naprawdę nie kumasz. Twoje wypowiedzi są mocno zideologizowane. Masz bardzo mocny przechył lewicowy, co widać w prawie każdym poście. Tylko ci się wydaje,że jesteś wolnym. Nasączyli ciebie informacjami, na które trzeba wziąć odtrutkę. Popisujesz się sprawnością uzupełniania wiedzy podczas dyskusji bezpośrednio z wiki. To sprawdź sobie etymologię słowa informacja (etymologia też sprawdź :) ). Co to oznacza z greki i łaciny wywodzące się słowo i może pojmiesz jak i kto ciebie ukształtował. Bo żyjesz w iluzji. Może ci tam dobrze w twoim wymyślonym świecie. Ale wcześniej czy później skrzecząca rzeczywistość kopnie ciebie i innych niekumatych w cztery litery. Ale wtedy będzie za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2018r. o 21:29
~~Piernikowy Winorośl napisał(a): To jeszcze jeden ciekawy temat. Co znany muzyk mówi o zmianach w stroju instrumentów zaproponowanych w 1917 roku prze Rockefellerów (po co goście od kasy zainicjowali zmianę stroju instrumentów?).
http://muzyka.onet.pl/jazz/leszek-mozdzer-dzwiek-obracajacej-sie-ziemi/0krw2



" dla dźwięku A niegdyś wynosił 432 Hz. O powrót do tej częstotliwości od lat niestrudzenie walczy duża grupa muzyków na całym świecie. Walczy dlatego, że strój został zmieniony na 440 Hz - w roku 1917 z inicjatywy Rockefellerów, a następnie w 1939 roku Anglia i Niemcy wprowadziły legislację standaryzującą tę częstotliwość jako ISO 16 dla strojenia wszelkich instrumentów. Obrońcy barokowego strojenia (432 Hz) twierdzą, że strój A 440 Hz jest głośniejszy i bardziej agresywny, wyraźnie "kłuje" w uszy, natomiast strój A 432 Hz jest cichszy, ale czystszy, bardziej klarowny, solidniejszy, łagodniejszy i przyjemniejszy dla uszu. Tak też twierdzi Leszek Możdżer.

- Ten wyższy strój rezonuje z czakramem gardła, a nie z czakramem serca. I jeśli przeprowadzić test i porównać muzykę nagraną w tych częstotliwościach, to okaże się, że ciało reaguje na nie zupełnie inaczej. Może zwróciłeś uwagę, jak jedzie się taksówką, to ta muzyka, która dobiega z radia - ona jest w 440 Hz - tak naprawdę jest irytująca, ona cię napędza, nakręca, sprawia, że zaczynasz brać udział w jakimś cholernym wyścigu. Może całe to przyspieszenie cywilizacyjne wiąże się także z podniesieniem stroju? "

Leszek Możdżer

To samo mówi Jan Taratajcio :



A jak gadam o NWO , to mają mnie za głupka .

ps . Abelio wymienionych przez Ciebie pozycji nie czytałem , tym bardziej 40 lat temu ( pierwsze książki czytałem 30 lat temu :) ) , ale wykłady Karonia znam w zasadzie wszystkie.

ps2. " Wolna Polska " jest dla mnie większym autorytetem i bardziej wiarygodnym źródłem , niż Onet , Interia i WP razem wzięte. Podobnie myślą Braun , Michalkiewicz , Jaśkowski , Majewska , Roberts , Pacerson i Gordon publikując tam ... a Papuga tradycyjnie sobie kpi.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
1 marca 2018r. o 21:36
~~Płowa Abelia napisał(a):
~~Piernikowy Winorośl napisał(a): To jeszcze jeden ciekawy temat. Co znany muzyk mówi o zmianach w stroju instrumentów zaproponowanych w 1917 roku prze Rockefellerów (po co goście od kasy zainicjowali zmianę stroju instrumentów?).
http://muzyka.onet.pl/jazz/leszek-mozdzer-dzwiek-obracajacej-sie-ziemi/0krw2


Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z tymi 432 Hz to polecam:
&list=RDLVoVr9UwOQM


Się nie wyświetla,a ciekawe. To może tak:
"
"
"
"
Skopiujcie i wklejcie w przeglądarkę :) .Warto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza