Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2018r. o 18:48
Dzisiaj już nie ma kiosków. Qurwa Ludzie , czy nie widzicie , jak umierają ideały ?

Mamy sobotni wieczór. Ja tradycyjnie . Fajki , wóda i Internet. A jako , że lubię rozmyślać o Lunie , to taka niemiecka rzecz wpadła mi między oczy :

Polecam Wam :

Cholera gdzieś się zapodziało , nowbady ist perfect ... jak znajdę , to Wam zapodam :D Teraz wóda.

A propos , co z Falconem ? :D I z Luną ?

Z Klucznika się śmiejecie ... to posłuchajcie Jabłonowskiego , ten dopiero mówi jak jest :



Mam tylko sześć autorytetów , ale właśnie rozważam nabór siódmego ... pan Aleksander Jabłonowski . Autorytety Skorniku , Ramaju i wszelkiej maści ponura chołoto trzeba sobie wybierać , bo jeśli Wam wybiorą , to dupa na całego.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Lewizja niezalogowany
24 lutego 2018r. o 18:55
Ty już chyba nigdy nie zmądrzejesz. Nie widzisz że ta kreatura to jawny ruski agent? Wyśmiewany i słusznie, przez Polskę narodową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2018r. o 19:38
Głupku , kiedy Jabłonowski mówił o GMO w Polsce , to Tobie się Szyszko nawet nie śnił , więc teraz i tutaj daj sobie spokój z geopolityką.

Kiedyś bardzo dawno temu na portalu Bolec.info Kaźmisz pisał . Pisał taż facet , którego nie miałem zaszczytu poznać . Ale Jego słynne " krętaczo- chapacze "
do dzisiaj tkwią mi w głowie. Powiedz głupku po której stronie mocy opowiadasz się ? Jak widzisz nie mam skrupułów :D

Mamy sobotni wieczór , ktoś ma tatara ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Lewizja niezalogowany
24 lutego 2018r. o 19:47

Naraz podrzędny aktorzyna rzucił wszystko i postawił zostać Youtooberem... i przekaz się pojawił, i wiedza o GMO, i nie tylko GMO.... Wiem , masz już parę latek, ale mimo wszystko - wydoroślej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lutego 2018r. o 20:30
No dobra Lewizja , a co powiesz o reszcie moich autorytetów ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Nemezja niezalogowany
24 lutego 2018r. o 22:09
~~Żółta Lewizja napisał(a): Ty już chyba nigdy nie zmądrzejesz. Nie widzisz że ta kreatura to jawny ruski agent? Wyśmiewany i słusznie, przez Polskę narodową.

Czy to Ruscy chcą naszych kopaln? Czy to Ruscy chcą Ukraińskiej roli? A może Chiny chcą ekspansji na Polskie ziemie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lutego 2018r. o 22:45
~~Złoty Rdest napisał(a):
falco napisał(a):
Typowa dla falco wypowiedź. Brak jakiegokolwiek myślenia w stopniu przerażającym. Szwecja, podobnie jak wiele krajów, zbudowały bogactwo w czasach, kiedy ceniono wartości wywodzące się z chrześcijaństwa. - ale za dużo pisania, którego falco i tak nie zrozumie.
Kuchnię posprzątaj po remoncie, a nie piszesz na tematy o których nie masz pojęcia :)


nie pierdziel tu gościu ...nie pierdziel bo jak widzę i ty niewiele rozumiesz...
a z jednego nie łapiesz nawet odrobiny ...;)


Szwecja i ''wartości chrześcijańskie'' ....niezłe ;)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Ciemiernik niezalogowany
25 lutego 2018r. o 0:10
naucz się t.um.anie cytować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego