Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

211
skorn
25 maja 2019r. o 1:19
Nikt inny (poza nielicznymi wyjątkami) nie kojarzy ich prawdziwej tożsamości, więc to tak jakby się pokłócili i wyzywali prywatnie u cioci na imieninach. Organom ścigania nic do tego.

Nie można zniesławić "falco" czy "skorna", bo to tylko nic nieznaczące wirtualne alter ego.

Poza tym falco blefuje, a jesli nawet nie, to oznacza, że jego ego rozrosło się do monstrualnych rozmiarów, a on sam ma się za jakiegoś forumowego bożka, którego nie można tknąc. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Rabarbar niezalogowany
25 maja 2019r. o 1:33
I o to chodzi. Nawet u cioci na imieninach, nie możesz nikomu grozić.

Tylko, że to wszystko może być warunkowo w różny sposób interpretowane. Nie będę pisał o tym dokładnie, aby donosiciel nie wiedział jak do tego podejść. Poza tym on sam ma wiele na sumieniu tutaj, więc jestem pewien, że wcale nie śpi tak spokojnie. I dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Rabarbar niezalogowany
25 maja 2019r. o 1:46
skorn napisał(a):
Poza tym falco blefuje, a jesli nawet nie, to oznacza, że jego ego rozrosło się do monstrualnych rozmiarów, a on sam ma się za jakiegoś forumowego bożka, którego nie można tknąc. ; )


Do tego sam wszystkich tutaj zaczepia, raczy wyzwiskami, obraża. :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Żółwik niezalogowany
25 maja 2019r. o 3:43
Jaanoo napisał(a): [


Ksiądz Michał M., który podczas posługi w Tylawie dopuszczał się czynów pedofilnych ma zakaz publicznych wypowiedzi i wystąpień - informuje w oświadczeniu Kuria Metropolitalna w Przemyślu. "Został zobowiązany do podjęcia modlitwy i pokuty" - czytamy w stanowisku. To reakcja na reportaż "Czarno na białym", w którym ujawniono, że duchowny prowadzi różaniec w Radiu Maryja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Ognik niezalogowany
25 maja 2019r. o 6:25
~~Jasnozielony Rabarbar napisał(a): I o to chodzi. Nawet u cioci na imieninach, nie możesz nikomu grozić.

Tylko, że to wszystko może być warunkowo w różny sposób interpretowane. Nie będę pisał o tym dokładnie, aby donosiciel nie wiedział jak do tego podejść. Poza tym on sam ma wiele na sumieniu tutaj, więc jestem pewien, że wcale nie śpi tak spokojnie. I dobrze.


poranna kawa i niektóre posty już wprawiają mnie w niezły nastrój :)

nie będziesz pisał rabarbarze? myślisz że nie wiem jak do tego podejść?
wiem doskonale ...

co takiego mam tutaj ''na sumieniu''?
to że jakiegoś ''kwiatuszka'' nazwę kmiotem czy głąbem?
nikt z was nie potrafi dzisiaj powiedzieć za co byłem moderowany przez Kazimierza ale dzięki kc która wczoraj to wyjaśniła ,dzisiaj wiem ...
''alter nie raz interweniował u Kazimierza''
ot cała tajemnica poszła w pisDU :]

teraz rozumiem dlaczego pomimo deklaracji o opublikowaniu listy forumowiczów najczęściej zgłaszających posty do moderacji , emem nadal tego nie zrobił ...
ale w sumie mało mnie to obchodzi

jak to napisałeś?
'' Nawet u cioci na imieninach, nie możesz nikomu grozić.''
jak to się ma do wpisu -''dojdę cię na tych Dolnych Młynach a wtedy nie będzie wesoło''
jak to ''zinterpretujesz '' rabarbarze?
bo nie wygląda na to by chodziło o wpadnięcie z kwiatami i słowem ''przepraszam''
co to będzie?...''bejsbolek'' czy nóż ?
jaka jest więc twoja ''interpretacja'' tych słów ?

może ''magister '' przedstawi nam tu swoją chociaż po tym co przeczytałem widać że nie ma bladego pojęcia o czym pisze

poczekam na kolejnych ''prawników'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 maja 2019r. o 8:10
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a): gwax_
zagadnąłeś
odpowiedziałam
to wszystko

Uniki i niedomówienia to nie odpowiedź ;)
Dobrej nocy - "Światła Lewaczko"...


Dzień dobry
PO praktycznie nie ma,Pis pogrąża się sam.
A tu, w tym miejscu masz najładniej zobrazowaną mentalność Polaków.
Kargul i Pawlak;)

Idę


w ogród złapać dystans:)
miłego dnia.


Dopisane 25.05.2019r. o godz. 08:10:

no

łap

... "Moi mili,
Nie na­ma­wiam, ale ra­dzę:
Je­śli dziś otrzy­mam wła­dzę,
Daję sło­wo, że za­sa­dzę
W cią­gu pię­ciu dni na pia­sku
Drze­wa mego wy­na­laz­ku.

Już nie szysz­ki, nie żo­łę­dzie,
Ale ro­snąć na nich bę­dzie
Schab wę­dzo­ny i pie­czo­ny,
Bocz­ki, szyn­ki, sal­ce­so­ny,
Mor­ta­de­la i ser­del­ki,
Mięs prze­róż­nych wy­bór wiel­ki,
Na­wet pro­się w ga­la­re­cie,
Je­śli tyl­ko za­pra­gnie­cie."

J.B.

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Rabarbar niezalogowany
25 maja 2019r. o 9:24
Człowieku jaki ty jesteś bezradny. Gdybyś mógł to wszystkich byś tutaj zwyzywał, kopnął, a potem jeszcze kapował. I nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Twój ipenek nic nie jest wart.

Pannazdzieckiem, jak pisałem wcześniej, kiedy będziesz miał z nim kłopoty to wydrukuj sobie to wszystko i przedstaw po prostu na policji jaki to człowiek.
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Tamaryszek niezalogowany
25 maja 2019r. o 9:49
Haha, falus focha strzelił. Bo ktoś go od pedałów wyzywa. Zawsze uważałem że słaby jesteś. Cimoszewicz już wypłaca odszkodowanie żydom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza