Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Modra Krokosmia niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 11:07
nie zapomnij o sandałkach i oczywiście skarpetkach ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Fortegilla niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 15:23
Pannazdzieckiem napisał(a):

Dyskutujesz sam ze sobą nędzny prowokatorze ... co raz częściej .:)


Taka prawda! Wążż faclo żre własny ogon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Fortegilla niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 15:27
Panna z dzieckiem kiedy jest sprawa? Kiedy można zobaczyć mordę faclo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Fortegilla niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 15:28
~~Modra Krokosmia napisał(a): nie zapomnij o sandałkach i oczywiście skarpetkach ...


Taaa niedługo zobaczymy twoje "skarpetki":D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 sierpnia 2019r. o 19:29
~~Wrzosowa Fortegilla napisał(a): Panna z dzieckiem kiedy jest sprawa? Kiedy można zobaczyć mordę faclo?


Tego jeszcze nie wiem , być może dlatego , że olewam Głupią Papugę podobnie jak Skornik . Ale w gruncie rzeczy są tacy , co twierdzą , że Głupia Papuga , alias jeszcze głupszy Kameleon , albo buc , że to sympatyczny facet. Ja tam nie wiem , czy sympatyczny , nie spałem z gościem , spałem z Rychem : D

Z resztą ... w sobotni wieczór mam moją Małgorzatę na balu u szatana , a mordę Głupiej Papugi można zobaczyć na Dolnych Młynach :)

Uprzejmie donoszę .... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Barwinek niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 20:45
już był taki jeden co miał niektórych puścić w skarpetkach ,kto następny ,TY czy Falco?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Szydlica niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 21:36
Pannazdzieckiem napisał(a): spałem z Rychem :


Często zmieniasz promienie :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 września 2019r. o 5:23
Bardzo często , mniej więcej raz na dziesięć , albo dwadzieścia lat . Miłej niedzieli Głupia Papugo :) Jak się Rycho obudzi , gdzieś kole dziesiątej , to jeszcze kilka ciepłych słów usłyszysz ... przeczytasz :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.