Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Krwistoczerwony Niecierpek niezalogowany
10 listopada 2019r. o 8:44
:]
szok....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Żurawina niezalogowany
10 listopada 2019r. o 9:14
~~Złocistoruda Hutujnia napisał(a): ja ciebie zaczepiam?
gdzie?
facet ...nie ja do ciebie a ty nie ma dnia byś o mnie nie wspominał ...
masz tu wszystkich za idio.tów nie potrafiących zaobserwować twoich usilnych poczynań jak teraz się próbujesz wyłgać mnie przypisując szukanie sobie wrogów ?

facet...to ty pisałes do skorna że ''kolejnym razem w Biedronce nie będzie już tak miło''

to ty do mnie pisałeś ''że dojdziesz mnie na tych Dolnych Młynach i nie będzie wesoło''

to ty do mnie pisałeś o ''obiciu czachy''

więc daruj sobie te swoje mizerne lamenty i szukania na forum poparcia ...''męczennik'' się znalazł ...

rurka ci zmiękła bo twój jęzor złagodniał i teraz zastanowisz się dwa razy zanim po raz kolejny napiszesz w podobny sposób jak do mnie ...

przypomnisz wszystkim jak to pisałeś?...hahahahahaha

więc swoje bzdety o tym że ''musimy pogadać'' włóż między kolejne swoje fantazje ...

a ''kochać '' to się możesz ze swoimi ''terapeutkami'' bo jak pisałeś ''spanie z Rychem '' tez już odeszło w niebyt...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Żurawina niezalogowany
10 listopada 2019r. o 9:20
wie ktoś co to za gość napisał ? strasznie nerwowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Orzech niezalogowany
10 listopada 2019r. o 10:13
I tyle...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Niecierpek niezalogowany
10 listopada 2019r. o 10:13
nerwowy?
a co? chcesz go leczyć ? znachor czy raczej znachorka? :]

jakim sposobem?... Minetta czy Bineta
pierwszy jest ci obcy drugi poza zasięgiem zrozumienia ...

nerwowy?
a ja myślę że rzeczowy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Żurawina niezalogowany
10 listopada 2019r. o 10:20
jesteś jego żoną że go tak bronisz głupia babo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Orzech niezalogowany
10 listopada 2019r. o 10:29
~~Szarożółta Żurawina napisał(a): głupia babo


To twój poziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Cebula niezalogowany
10 listopada 2019r. o 10:34
~~Szarożółta Żurawina napisał(a): jesteś jego żoną że go tak bronisz głupia babo


no mądrością to ty raczej nie grzeszysz ...spójrz prawdzie w oczy ale wcześniej weź leki bo jeszcze tu zejdziesz :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza