Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Bordowy Oczar niezalogowany
16 listopada 2019r. o 15:24
~~Jasnogranatowa Perowskia napisał(a): ~falco 10 maja 2019r. o 21:15


~falco

Postów:



~ napisał(a): Muszę przyznać, że Pannazdzieckiem, to mądry koleś, dużo mądrzejszy ode mnie.


Ale w sądzie zrobił z ciebie głąba , a na dodatek jeszcze przepraszać musisz .Co na to wszystko Rycho ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Begonia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 19:01
tego akurat się nie dowiemy bo leży ździebko ''sztywny '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Perowskia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 19:14
i takie są z tobą umowy, prowokujesz, obrażasz a później udajesz niewiniątko i biegniesz do sądu bo Cie obrażono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Begonia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 19:21
a gdzie tu kogoś ''prowokuję '' czy ''obrażam''?

przecież piszę prawdę ...leży ''sztywny'' :]

a co do ''umowy ''
żadnej nie podpisywałem przecież ...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Klon niezalogowany
16 listopada 2019r. o 20:14
Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

ps . ja nie resetuję routera :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Bylica niezalogowany
16 listopada 2019r. o 20:34
ja też przepraszam
przepraszam zdrajce donosiciela judasza iskariote wszystkie psy bezdomne głodne i skundlone przepraszam szczury śmierdzące kanałowe przepraszam duże i drobne robactwo karaluchowate i gnidy ludzkie przepraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
16 listopada 2019r. o 21:19
~~Czerwonobrunatny Klon napisał(a): Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

ps . ja nie resetuję routera :D


ok. odnotowane i zaznaczone w ipeenku ...dzień trzeci

router ? co mnie to obchodzi...
pod ''panną'' obrażałeś a teraz jak widać brakuje ci ''jaj'' bo przepraszasz jako ''klon''

to też moja wygrana...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
16 listopada 2019r. o 21:23
~~Myszaty Łubin napisał(a): a wiesz ''bakopa'' że ''łubin'' mi się już znudził ?

zobaczmy kim za chwilę będę ...:]


falco, ludzie nie mają czasu patrzeć, kim będziesz, bo mają rzeczy do porobienia i sprawy do załatwienia, najwyraźniej w przeciwieństwie do ciebie, a ubzduranie sobie, że jesteś pępkiem świata, jest co najmniej, niedorzeczne

60% twojego czasu antenowego tutaj, zajmuje ci zajmowanie się sobą i swoimi wyimaginowanymi problemami, np. z panną, a 40% przeznaczasz na szczujnię, kserowanie mowy nienawiści, i dzielne polaków (których uważasz za imbecyli, ups, kmiotów, którzy własnego rozumu nie mają i sami sobie, nie mogą, wyczytać i trafić, tam gdzie chcą, być) okraszone czasami własnymi komentarzami, które tylko ty, uważasz za błyskotliwe
więc naprawdę, ani nie ma na co patrzeć, ani nie ma co zobaczyć, w wykonaniu twoich zmultipleksowanych niczków

sprawę z panną też zawaliłeś, bo facet z jajami, spotyka się ze swoimi demonami pod biedrą, i odchodzi , albo odjeżdża na ojom dumy, że dostał po mordzie,albo komuś sprał du.p.sko, a nie oddaje jakieś błahostki do instytucji, którą obgaduje całą prawdą, ponoć, z oka press, całą dobę, która nagle jest mu niezbędna, żeby dostać, właściwie nie wiem co, byle jakie przeprosiny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.