Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
16 listopada 2019r. o 22:35
ale się rozemocjonowałeś falco
"obrońcy panny"
heheh

ja tylko jestem za rodzajem ludzkim
z którym ty, jakoś, mi się nie utożsamiasz

ps.
zwal se konia, może ci potem, jakoś ulży, w zazdrości o opromienione życie panny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
16 listopada 2019r. o 22:45
a opowiadanie o sobie, falco
gdzie byłeś i co robiłeś, no to (nie) wiesz,
żenua,
mnie nie weźmie, na łzy
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
16 listopada 2019r. o 22:48
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a): ale się rozemocjonowałeś falco
"obrońcy panny"
heheh

ja tylko jestem za rodzajem ludzkim
z którym ty, jakoś, mi się nie utożsamiasz

ps.
zwal se konia, może ci potem, jakoś ulży, w zazdrości o opromienione życie panny


gdzie tu widzisz te moje ''emocje''? :]
ty chyba sobie kpisz pisząc o jakimś ''rodzaju ludzkim'' w którym mnie nie widzisz ...
i wiesz co? czuję się szczęśliwcem że nie zakwalifikowałeś mnie do tego drugiego z którym ty zapewne się utożsamiasz...


''ps.
zwal se konia, może ci potem, jakoś ulży,''

i ty mi tu piszesz o moich ''emocjach''? :]
a to co? emocje czy powrót do preferowanego ''poziomu''?

gościu ...Falco był i jest spokojny ...
nie tacy jak ty próbowali mnie wyprowadzić z równowagi ...;)

polegli ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Gęsiówka niezalogowany
16 listopada 2019r. o 22:53
Telenowela falcoisaura trwa? Żałosny człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
16 listopada 2019r. o 22:54
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a): a opowiadanie o sobie, falco
gdzie byłeś i co robiłeś, no to (nie) wiesz,
żenua,
mnie nie weźmie, na łzy
:)


yhy, zieeeew, można iść spać, a ty dalej masturbuj to swoje wybujałe ego, myśląc, że ten produkt, twojej wyobraźni, kogoś obchodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
16 listopada 2019r. o 23:00
a właściwie to jak zapłacisz 300 zł. za złożenie pozwu, to może, i tak, ale, to się, nie liczy;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
16 listopada 2019r. o 23:10
jak dla mnie to możesz tu pisać bez końca ...
ja i tak czytam książkę ...

tylko przez kulturę ci odpowiadam ...

:]

właśnie ...czytałeś ''Powrót do Reims''?
sorki ...zapomnij o pytaniu ...:]

skup się na forum ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2019r. o 10:16
~~Pożółkła Rezeda napisał(a):
~~Czerwonobrunatny Klon napisał(a): Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

ps . ja nie resetuję routera :D


ok. odnotowane i zaznaczone w ipeenku ...dzień trzeci

router ? co mnie to obchodzi...
pod ''panną'' obrażałeś a teraz jak widać brakuje ci ''jaj'' bo przepraszasz jako ''klon''

to też moja wygrana...hahahaha


Dzień czwarty :) Pozwolę sobie przeprosić o tak wczesnej porze , Panie Januszu ponieważ wieczorem jestem umówiony na ostre chlanie z Tamarą ... , albo Swietłaną , nie pamiętam , z którą . Starość nie radość :)

Tak więc :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Jest rzeczą obojętną w jakiej formie są przeprosiny , czy Klon , czy Panna , czy Piotrek . Ugoda jest ugodą , spisana , czy nie. Ja dotrzymuję warunków ugody , i podpisuję się pod swoimi słowami , a Pan panie Januszu ... nadal się boi własnego nazwiska , zasłaniając się jakimś tam falco.

I trzy sugestie :

- proszę nie ruszać moich nieżyjących już Przyjaciół .... prosiłem

- dla wszystkich Bolecnautów i Bolecnautek jestem Panna , Klon , albo Piotrek . Dla Pana , panie Januszu jestem Pan Piotr . Proszę o tym nie zapominać , ponieważ każdy kij ma dwa końce , pozorne zwycięstwo może przerodzić się w klęskę , a to przecież nie podobna żeby " cham , kmiot , i.diota , de.bil , dziwkarz " uczył Pana kultury , Panie Januszu ... bez nazwiska.
Szacowny adwersarzu :)

-mam swoje na sumieniu. Mea culpa . Między innymi złamane umowy . Ale tej ugodzie dochowam wierności i nadstawię kolejny policzek ...

Bij Pan Panie Januszu i pamiętaj o formie i treści :D

Chciałem kiedyś z Panem piwo wypić i pograć w szachy , ale nie ma z kim ...

Miłej niedzieli .... a łączy :D

Szach Fanatyku Pieprzu :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza