Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Myszaty Łubin niezalogowany
16 listopada 2019r. o 8:26
a wiesz ''bakopa'' że ''łubin'' mi się już znudził ?

zobaczmy kim za chwilę będę ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Czosnaczek niezalogowany
16 listopada 2019r. o 8:31
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Smagliczka niezalogowany
16 listopada 2019r. o 10:56
Pannazdzieckiem 23 lutego 2019. o 18:26


Pannazdzieckiem

Postów: 12374



skorn napisał(a): gdzie temat o Trybunie Ludowym? komu podziękować za nadgorliwość?



Nie życzę sobie , abyś wystawiał mój login w tytule jakiegokolwiek tematu , nie pytałeś mnie o zgodę.
Dziękuję moderatorom :)

Bolec. info to nie jest Twoje prywatne poletko skorn , piszą tu ludzie chcący wyrażać swoje poglądy , nikomu ust kneblować nie będziesz . Miłego wieczoru :)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Perowskia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 11:38
na pewno to nie było pisane w 2019r. kłamco, powklejaj fragmenty rozmów z bajania, jak przesyłasz pozdrowienia Piotrowi, buziaki wszystkim pieprzony hiopkryto

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Begonia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 12:58
KOLEJNY OSZOŁOM MYŚLĄCY ŻE WSZYSTKIE TEGO TYPU POSTY WKLEJA FALCO :]

ty myślisz że tylko ja mam podobne zdanie na ten temat?

ale skoro piszesz o jakichś tam pozdrowieniach to wspomnę ci że niejaki panna pisał do Falco ''cenię sobie mądrych ludzi '' i też pozdrawiał Falco

masz z tym problem to i takie posty mogę ci tu wkleić
a mam tego od cholery więc wyluzuj rajtuzy ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Cząber niezalogowany
16 listopada 2019r. o 13:16
~~Jasnogranatowa Perowskia napisał(a): na pewno to nie było pisane w 2019r. kłamco, powklejaj fragmenty rozmów z bajania, jak przesyłasz pozdrowienia Piotrowi, buziaki wszystkim pieprzony hiopkryto



~kc 19 maja 2019r. o 22:57


~kc

Postów:



~ napisał(a): I to wszystko w tym temacie... zadufanie , narcyzm przerost alter ego i formy nad treścią.... żałosne.... czy jest na tym świecie ktoś kto cię kocha i lubi.... oprócz oczywista samego ciebie i rodzicieli

- kc

Ja bardzo lubię skorna. Bardzo, bardzo .bardzo ,bardzo : ).

Mam nadzieję, że moje lubienie, da Ci do myślenia nad tym, że piszesz głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Begonia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 13:24
to znowu ty Falco?????????
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Perowskia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 13:26
~falco 10 maja 2019r. o 21:15


~falco

Postów:



~ napisał(a): Muszę przyznać, że Pannazdzieckiem, to mądry koleś, dużo mądrzejszy ode mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza