Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 17:54
''co za ciemniak'' ...hahahaha


wystarczy rzucić ''ochłap'' z lekka ...nadgryziony ... :]

a tu dokończenie ...


''Też mieszkam w hotelu – przyznaje w rozmowie z Faktem Dariusz Olszewski (52 l.), poseł klubu PiS. Zajmuje pokój w hotelu, mimo że mieszka tuż pod Warszawą, w Karczewie, i jak inni mieszkańcy tej miejscowości mógłby dojeżdżać do pracy.(...)
A ile to wszystko kosztuje? Kancelaria Sejmu nie odpowiedziała na to pytanie, ale Fakt dotarł do dokumentu, z którego wynika, że w 2020 roku na kwaterunek posłów przeznaczono 6 milionów 938 tysięcy złotych. ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Pomidor niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 18:01
SKORN ,nie wiedziałem ,Lucjan Złotkowski pisze że działałeś w zakonspirowanej komórce NZSS w ZCh Wizów .
Chylę czoła towarzyszu walki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 grudnia 2019r. o 18:52
Falco, to wymienisz chociaż dwie osoby z którymi dyskutowałeś w ostatnim czasie na forum ? Bo wygląda na to, że jednak jestem sensem twojego życia i beze mnie nie istniejesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:05
zaczynam o tobie myśleć jako o kimś dotkniętym chorobą genetyczną ...
ty miałaś z tym problemy we wczesnym dzieciństwie?

nie musisz odpowiadać bo może to być ukrywana przez ciebie ułomność i jest to twoja prywatna sprawa ale zdradzasz pewne objawy charakteryzujące takie osoby ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 grudnia 2019r. o 19:15
Zostawmy osobiste wycieczki na boku. Wymień proszę te osoby.

No przecież musiał być ktoś z kim dyskutowałeś na forum w ostatnim czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:46
a dlaczego mam to zostawić?
przecież to ty nadal podążasz za mną jak cień ...

sama nie potrafisz podać przykładów z kim ty tu dyskutujesz a mnie wciągasz w jakieś swoje ''gierki''

a może zapytaj swojego ''żartownisia'' z kim on tu KIEDYKOLWIEK dyskutował ...

niech poda nie dwie a JEDNĄ osobę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 grudnia 2019r. o 19:51
No widzisz, nie ma takich osób. Nikt z tobą nie chce rozmawiać.

Podziękuj nam, że czasem coś do ciebie napiszemy z litości widząc twoją samotność na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 19:58
widzisz jak skrzętnie omijasz swoją postać?
nic o korniszonku ...hahahaha

nadal tęsknisz za chwilą aby ''coś się działo''? :]
brakuje tematów do ploteczek?

mam dla ciebie propozycję ...włącz sobie tiwi i na Planet pooglądaj sobie piękno naszych rejonów ..Wleń ,,Lwówek ...naszą rodzimą Szwajcarię ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza