Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Irena Santor w Teatrze Starym
2900
#falco nieaktywny
4 marca 2015r. o 11:47
100zł?...super cena biletu

zwłaszcza dla emerytów i rencistów bo młodzi raczej nie bardzo wiedzą kim ona jest...
co znaczy te``śmieszne `` 100 zł :) przecież to niekiedy ``tylko `` jedna szósta z emerytury ...
a kiedy Połomski? :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kółko rózańcowe Zgorzelec niezalogowany
4 marca 2015r. o 12:39
masz rację co to jest dla emeryta 100 zł !!! Moze MOPS dołozy ? :P :P :P :) ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kl niezalogowany
4 marca 2015r. o 12:57
Słyszałem, że koncerty Pani Santor do dawka muzyki na bardzo wysokim poziomie. Teraz już się tak nie gra;( chyba że ktoś woli darmowe festynowe występy przy kiełbasie i browarze...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mike niezalogowany
4 marca 2015r. o 12:57
Jeżeli młodzi nie wiedzą kto to jest Irena Santor to młodzi są ćwierć mądrzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogusława niezalogowany
4 marca 2015r. o 17:06
Chętnie poszłabym na ten koncert, ale..... mam 840 zł renty i cóż tu dużo mówić. 100 zł to trochę za dużo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
4 marca 2015r. o 17:13
zdecydowanie 100zł to przegięcie ,skoro MOPS dokłada patologii , to niech dorzuci do kultury :) a już najlepiej emeryci po 65 roku wstęp free , tu ode mnie za darmo koncert :


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
4 marca 2015r. o 19:44
Pani Irena Santor to Artystka wielkiego formatu. Jeżeli inni ,pseudoartyści ,żądaja za swoje wystepy dużo wyższej ceny ,....Kultura nie jest wszem dostępna. Dostępna dla wszystkich ( dopłaty z ZFŚS ,wspólne pracownicze wyjazdy na koncerty) była do roku 1989 :P Teraz - chcesz poznać to co należy znać ?? Płać !!

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 marca 2015r. o 19:55
czy ''należy znać' ?...słyszałem co nie co ... ;)
ale to nie mój ''klimat''...zresztą nigdy nie był :)

co nie znaczy bym nie miał dla niej uznania za tyle lat na scenie...wolę ją niż ...Combi :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.