Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSZAWICA RATUNKU

~zmartwiona niezalogowany
13 marca 2015r. o 11:41
wszawica panuje a nikt o niej nic nie mówi, dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lelumpoleum niezalogowany
13 marca 2015r. o 11:55
Gdzie??W którym przedszkolu/szkole przypadki wszawicy ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
13 marca 2015r. o 12:25
trzeba się zaszczepić przeciwko wszom :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyszczepionkowiec niezalogowany
13 marca 2015r. o 13:54
~klucz-nick napisał(a): trzeba się zaszczepić przeciwko wszom :P




Nooo zaraz będą bredzić o szczepieniach ochronnych przeciwko wszom :D a tak nawiasem mówiąc to prosze powiedzieć w której szkole panuje wszawica trzeba sie jakoś przed tym świństwem bronić :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
13 marca 2015r. o 13:55
W obozach koncentracyjnych golili wychowanków aby wszawicy nie było.
Nawet gdzieś czytałem że cyklon B to pierwotnie był środek na odwszawianie.
Ja wiem że może to być dla was szok ale tak było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2015r. o 14:11
~majętny Stef napisał(a): W obozach koncentracyjnych golili wychowanków aby wszawicy nie było.
Nawet gdzieś czytałem że cyklon B to pierwotnie był środek na odwszawianie.
Ja wiem że może to być dla was szok ale tak było.


Szok to ty jesteś - spróbuj "pierwotnie" zastosować go na swojej głowie a wtórnie na d.Upie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmartwiona niezalogowany
13 marca 2015r. o 14:33
~zmartwiona napisał(a): wszawica panuje a nikt o niej nic nie mówi, dlaczego?

w aptekach idzie najwiecej preparatów do zwalczania tego dziadostwa ale nikt o tym nie mówi głośno a tylko zmasowany atak wykończy to paskudztwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2015r. o 14:37
Golenie na łyso to skuteczny sposób. Używany był nie tylko w obozach, ale również w życiu codziennym. Wujek kiedyś mi opowiadał, ze przed wojną dzieciaki łyse chodziły, bo wesz pełno było a golenie na łyso to był najlepszy sposób na nie😊
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.