Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

~kasia niezalogowany
11 listopada 2008r. o 18:19
szukam bardzo dobrego dermatologa z bolesławca lub okolic może przyjmować również prywatnie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2477
#xpaulax2 nieaktywny
11 listopada 2008r. o 19:27
W Bolesławcu ani w okolicach nie ma dobrego dermatologa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
11 listopada 2008r. o 19:36
no to gdzie jest dobry dermatolog??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~milka niezalogowany
11 listopada 2008r. o 19:39
W Boleslawcu dr Bartkowiak. Przyjmuje na NFZ na Jeleniogorskiej i prywatnie w Provicie, gdzie wykonuje zabiegi cieklym azotem. Uwzam ze jest normalnym dermatologiem za normalną cenę. To moje zdanie. Ja leczylam u niej tradzik ropowiczy i trwalo to 2 lata, ale teraz nie mam ani jednej krostki, blizny i plamy. Plamy i drobne blizny usunela mi kremem z apteki za 30 zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pablo niezalogowany
11 listopada 2008r. o 21:22
w bolcu nie ma dobrego dermatologa! leczylem sie i wiem! polecam dr kwapisz z chojnowa bardzo mi pomogla.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madoks niezalogowany
12 listopada 2008r. o 0:34
Najlepszym dermatologiem jest doktor Małgorzata Bartkowiak. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 kwietnia 2009r. o 10:38
a nie wiecie kiedy i od ktorej przyjmuje ta doktor B. na Jeleniogorskiej ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kobieta niezalogowany
29 kwietnia 2009r. o 10:46
to nr do rejestracji 75 7322433 ja sie zawsze rejestruje na pierwszy wolny termin nie raz jest to za 2 dni a nie raz w tym samym dniu
doktor przyjmuje od 8 do 13
a o lekarzy z chojnowa tez wiele dobrego slyszalam i wiem ze tan na kase chorych tez mozna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza