Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepić czy nie szczepić?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 7:18
~ napisał(a): Nie szczepić . Jest przeludnienie ,a gdy powrócą dawne choroby to metodą naturalnej selekcji ,wyeliminuje się osobniki słabe i chore a zdrowe i silne przetrwają .


Dokładnie :) I to jest argumentacja. Nie szczepić ! Cel uświęca środki :D Ten cały " nałukowy biznes " ze szczepionkami w tle , to tylko biznes i nie ma nic wspólnego ze zdrowiem. Naturalną rzeczą jest , że tzw. lekarze , którzy zapomnieli o przysiędze Hipokratesa i sprzedali duszę bigfarmie , mamonę mają na celowniku , nie zdrowie Obywatela. Prostacka logika podpowiada : z czego będzie dupę obwoził merolem dochtór , jeśli wyleczy pacjenta ?
Jego biznes polega na nieustannym leczeniu , nawet jeśli trzeba stworzyć chorobę za pomocą szczepionki , to cel uświęca środki :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kara z sanepid niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 8:23
Za niezaszczepienie dziecka moi znajomi otrzymali ostatnio karę finansową 500 zł każdy rodzic!
Czy jest prawo odmowy?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 8:37
Tak , jest taka możliwość prawna. Ta wiedźma , Astromarycha na swoim portalu gdzieś to zamieściła , ale nie mam teraz czasu szukać. Sam se poszukaj :) Sama :)

https://astromaria.wordpress.com/

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 8:40
a z innej beczki i przy okazji dziś zaczynam terapię jodavitem , aby zepsuć plany Wielkiej Farmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:08
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie szczepić ! ...

chamski chadziarze,
ja byłem szczepiony, moje dzieci również.
Obecnie są szczepione moje wnuki.
Nie bardzo rozumiem Twój radykalizm.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:26
Nie musisz Hegemonie. Zbyt wiele cierpienia widziałem i przed cierpieniem chciałbym ustrzec innych . Również pozdrawiam :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 10:30
~kara z sanepid napisał(a): Za niezaszczepienie dziecka moi znajomi otrzymali ostatnio karę finansową 500 zł każdy rodzic!
Czy jest prawo odmowy?

za ujawnianie danych osobowych jest kara grzywny lub więzienia pozwij lekarza STOP NOP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:52
~klucz-nick napisał(a): ... pozwij lekarza ...

A Rębajło, to z Ustawą się zapoznał :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.