Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Frekwencja wyborcza w Bolesławcu
~ludzie. niezalogowany
10 maja 2015r. o 18:01
A co to nas berecie obchodzi na kogo głosowałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blackjack niezalogowany
10 maja 2015r. o 18:25
Ten z foto to wygląda jak Komorowski ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oko500 niezalogowany
10 maja 2015r. o 18:38
mowicie że wam w kraju żle i bardzo żle a na wybory nie pojdziecie a jak już pójdziecie to wciąż na tych samych głosujecie to o co wam chodzi polaki ;)
boicie się zmian czy co ????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
10 maja 2015r. o 19:01
Chciałem zwrócić uwagę wszystkim dyskutującym, że jest cisza wyborcza. Wszelka agitacja na kogo głosować jest niedozwolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestempolakiem niezalogowany
10 maja 2015r. o 19:08
Kazimierz Marczewski napisał(a): Chciałem zwrócić uwagę wszystkim dyskutującym, że jest cisza wyborcza. Wszelka agitacja na kogo głosować jest niedozwolona.
Zgadzam się. Dlatego uszanujcie zasady bo na dyskusje już za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 19:10
Dlatego na czas ciszy wyborczej ten temat powinien być zamknięty!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W oczekiwaniu na prezydenta niezalogowany
10 maja 2015r. o 19:26
~jestempolakiem napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a): Chciałem zwrócić uwagę wszystkim dyskutującym, że jest cisza wyborcza. Wszelka agitacja na kogo głosować jest niedozwolona.
Zgadzam się. Dlatego uszanujcie zasady bo na dyskusje już za późno.

Z mojego doświadczenia wiem, że sprawcy w Bolesławcu nie są karani, jedynie ich ofiary. Wobec powyższego gdybym była Panem Marczewskim, to bym drżała. Mam cichą nadzieję, że nowo wybrany prezydent zmieni tą niedogodność Bolesławianom i nie tylko. Cała Polska czeka na zmiany w wrogich nam organach, z których zamiast otrzymywać pomoc, otrzymujemy wysokie kary do zapłacenia za niewinność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 19:56
~W oczekiwaniu na prezydenta napisał(a):
~jestempolakiem napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a): Chciałem zwrócić uwagę wszystkim dyskutującym, że jest cisza wyborcza. Wszelka agitacja na kogo głosować jest niedozwolona.
Zgadzam się. Dlatego uszanujcie zasady bo na dyskusje już za późno.

Z mojego doświadczenia wiem, że sprawcy w Bolesławcu nie są karani, jedynie ich ofiary. Wobec powyższego gdybym była Panem Marczewskim, to bym drżała. Mam cichą nadzieję, że nowo wybrany prezydent zmieni tą niedogodność Bolesławianom i nie tylko. Cała Polska czeka na zmiany w wrogich nam organach, z których zamiast otrzymywać pomoc, otrzymujemy wysokie kary do zapłacenia za niewinność.




Więzienia są pełne "niewinych" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie