Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Blisko 200 Bolecnautów na BolecParty
3145
#hemi nieaktywny
17 maja 2015r. o 15:42
Szybki pstryk ode mnie :) Robione kalkulatorem więc jakosciowo tyłka nie urywa :P Miło było spotkac znajome twarze :)[img=1431870131_200vv6b.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 maja 2015r. o 15:57
Milo bylo Was wszystkich spotkac :)))

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2015r. o 18:08
Ze zdjęć i filmików niezbicie wynika - zabawa udana ! I o to szło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
17 maja 2015r. o 19:05
Byłem, widziałem i słuchałem. Imprezka całkiem niezła. Dzięki i gratulacje. :)

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Axelist niezalogowany
17 maja 2015r. o 19:14
Pierwszy raz byłem i jestem zadowolony :] imprezka udana ;) Pozdro dla wszystkich i oczywiście dla redakcji.Czekamy na pozostałe fotki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5229
#MSbobas nieaktywny
17 maja 2015r. o 19:36
Ja też byłem pierwszy raz. Organizacja super, zabawa super, było fajnie. Za rok wpadnę "z większym doświadczeniem" i bardziej przygotowany ::D Gratulacje... i do przodu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13336
#Menda18 nieaktywny
17 maja 2015r. o 20:09
Było rewelacyjnie. Za rok na pewno znowu będziemy świetnie się bawić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12907
#didymos1987 nieaktywny
17 maja 2015r. o 22:13
~TOjsienka napisał(a):
didymos1987 napisał(a): Nie ma imprez złych, może być tylko za mało alkoholu. Każdy kto był na BolecParty bawił się tak jak chciał. Ogólnie uważam imprezkę za udaną. Kolejne zdjęcia niebawem dotrą do redakcji i będzie można zobaczyć co się działo, a i nocy było mało. :D

No...już....spróbuj tylko :> :D


Informuję oficjalnie o dostarczeniu naszej redakcji pozostałych materiałów dowodowych z imprezki :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie