Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Obsługa Termy Bolesławiec

~~gosciu niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 22:20
Widzę że sam personel o sobie pisze :) .
A najbardziej nos do góry ma blondyna w okularach - porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 22:43
Hahahaha ToMasz kup Paniom kwiatki czekoladki i odkurzacz do odkurzania na mokro wszystkim wyjdzie to na plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M. niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 22:45
Dokładnie To Masz masz zupełną rację. Również uczęszczam na termy regularnie, obsługa w recepcji jest bardzo sympatyczna, panie są bardzo miłe i poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Nie bez znaczenia jest również niewątpliwa uroda pań z obsługi. Jeśli chodzi o atmosferę na siłowni to jest ona iście sielankowa. Nigdy wcześniej nigdzie nie zaobserwowałem tak rodzinnej atmosfery jaka tam panuje. Wszelkim malkontentom proponuję zażycie jakichś środków na ból dolnej partii ciała. Jak mawia stare powiedzenie "psy szczekają a karawana jedzie dalej". Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 8:46
Człowiek, który odniósł pyrrusowe zwycięstwo - Hans Jorg Buc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kazik niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 10:05
Trafiłeś w samo sedno, zwycięstwo pyrrusowe, pozorne, okupione ogromnymi stratami nieadekwatnymi do rozmiarów zwycięstwa. Sam Pyrrus stwierdził niegdyś że jeszcze jedno takie zwycięstwo i "będziemy zgubieni".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bartek niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 11:58
Termy pięknie odrestaurowane, na czystość tez nigdy nie narzekałem, ale faktycznie jakość obsługi, mowa o recepcji, na dosyć niskim poziome. Czy Panie tego chcą czy nie, w dzisiejszych czasach obowiązuje zasada "klient nasz pan". Przyszedłem o godz. 21:00 na siłownie, co Panie skwitowały pytaniem, czy mi się w ogóle opłaca ćwiczyć i czy opuszczę termy 10 minut przed zamknięciem (co swoją droga miałem zamiar zrobić), zamiast życzeniem udanej wizyty. Proponuję zmianę nastawienia, bo Termy mogą być wizytówka naszego miasteczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GREEN POWER niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 12:36
Lubię się tam relaksować,zwłaszcza moczyć tyłek w solance.
Dziewczyny rzeczywiście stosunkowo ładne,ale nastawienie mają często takie jakby pracowały tam za karę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stw niezalogowany
17 maja 2017r. o 23:05
Wszystko jest super oprócz pań z recepcji.Niesympatyczne i pracują chyba za karę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.