Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Obsługa Termy Bolesławiec

~~Xd niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 21:55
Do P. Bernarda - ok w porządku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marcin niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 0:37
~~Xd napisał(a): Do "TY" żebyś wiedziała że z córką już na pewno na basen nie pójdę , a szkoda bo miejsce bardzo ładnie odrestaurowane . Dla każdego czystość znaczy co innego , dlatego sprzątanie to trudna i wymagająca praca i każdy czystość postrzega inaczej . Niestety to jest miejsce publiczne i czystość powinna być na najwyższym poziomie i nie chodzi tu o to by jak ktoś to napisał że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Idealna czystość w tym miejscu to musi być standard a nie jakaś filozofia o dogadzaniu. Ma być perfekcyjnie czysto a nie "ogarnięte"
Wszyscy będą z tego powodu niezmiernie szczęśliwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inka ,córka leśnika niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 8:04
Bernard napisał(a):
~~Xd napisał(a): Dlaczego moja wypowiedź została usunięta? Czy kogoś obraziłam w moim wpisie? Zupełnie przypadkiem wkleiła się że trzy razy moja wypowiedź i nie było to celowe. Chamstwo z Państwa strony, zaczynacie się powoli robić jak wasza konkurencja.


Przepraszam, ale wkleiła pani chyba 4 razy to samo i przy usuwaniu kopii wyleciał też pierwszy komentarz. To nie chamstwo tylko przypadek.


Jakoś Ci nie wierzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 14:16
uważam że brak nadzoru nad obsługą to jest mankament tej placówki a czystość to rzecz bardzo ważna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
30 grudnia 2017r. o 15:17
Pierniczycie ...... jak tylko można. Nie pasuje, nie przychodź , ja dzisiaj chętnie skorzystam
Może jakaś osoba, też sie wybiera to zapraszam na wspólne pływanie i rozmowę.[img=1514643426_4erftpl.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 grudnia 2017r. o 16:05
CNC napisał(a): Pierniczycie ...... jak tylko można. Nie pasuje, nie przychodź , ja dzisiaj chętnie skorzystam
Może jakaś osoba, też sie wybiera to zapraszam na wspólne pływanie i rozmowę.


Na rozmowę wśród kłaków ? Fuj !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 grudnia 2017r. o 12:28
termy w bolesławcu obsługują dwuznaczni panowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
1 stycznia 2018r. o 12:00
Jednym slowem smród i kiła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego