Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Obsługa Termy Bolesławiec

~~? niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 18:44
Wklej jeszcze raz tego posta:):):) A tak na marginesie - zapraszamy do Osiecznicy - cieplutko i czyściutko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ty niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 19:10
To nie chodź z córką !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 19:43
~~? napisał(a): Wklej jeszcze raz tego posta:):):) A tak na marginesie - zapraszamy do Osiecznicy - cieplutko i czyściutko.


i ludzie się topią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 20:59
Na orce to było ok,ale za starej ekipy.Niestety prezesik wykańcza wszystkich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 21:28
Najlepsze termy są w Toruniu. Obsługa - przelewów - idealna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xd niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 21:35
Dlaczego moja wypowiedź została usunięta? Czy kogoś obraziłam w moim wpisie? Zupełnie przypadkiem wkleiła się że trzy razy moja wypowiedź i nie było to celowe. Chamstwo z Państwa strony, zaczynacie się powoli robić jak wasza konkurencja. Brak słów , i jeżeli jest syf i kłaki leżą, a po 1,5 godziny wychodzę i dalej nie jest sprzątnięte to o czym to świadczy? Do Osiecznicy jeżdżę właśnie dlatego że jest czysto i nie uświadczysz tony kłaków na podłodze a nie taki metraż mają do sprzątania. Chamstwo z waszej strony że usunęliście moją wypowiedź , i co to niby zmieni? Mniej kłaków na podłodze będzie???? Ludzie nie zobaczą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
29 grudnia 2017r. o 21:50
~~Xd napisał(a): Dlaczego moja wypowiedź została usunięta? Czy kogoś obraziłam w moim wpisie? Zupełnie przypadkiem wkleiła się że trzy razy moja wypowiedź i nie było to celowe. Chamstwo z Państwa strony, zaczynacie się powoli robić jak wasza konkurencja. Brak słów , i jeżeli jest syf i kłaki leżą, a po 1,5 godziny wychodzę i dalej nie jest sprzątnięte to o czym to świadczy? Do Osiecznicy jeżdżę właśnie dlatego że jest czysto i nie uświadczysz tony kłaków na podłodze a nie taki metraż mają do sprzątania. Chamstwo z waszej strony że usunęliście moją wypowiedź , i co to niby zmieni? Mniej kłaków na podłodze będzie???? Ludzie nie zobaczą?


Przepraszam, ale wkleiła pani chyba 4 razy to samo i przy usuwaniu kopii wyleciał też pierwszy komentarz. To nie chamstwo tylko przypadek.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xd niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 21:52
Do "TY" żebyś wiedziała że z córką już na pewno na basen nie pójdę , a szkoda bo miejsce bardzo ładnie odrestaurowane . Dla każdego czystość znaczy co innego , dlatego sprzątanie to trudna i wymagająca praca i każdy czystość postrzega inaczej . Niestety to jest miejsce publiczne i czystość powinna być na najwyższym poziomie i nie chodzi tu o to by jak ktoś to napisał że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Idealna czystość w tym miejscu to musi być standard a nie jakaś filozofia o dogadzaniu. Ma być perfekcyjnie czysto a nie "ogarnięte"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.