Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z zalewem Ukraińców!

~ niezalogowany
27 października 2016r. o 16:31
~ napisał(a): wypasiona bryka ,dom na kredyt ,a dla pracownika gadka że niema na wypłatę ,skąd to znamy. ;(

a agencja to instytucja charytatywna,?

Spoko gościu. Załóż firmę i będziesz miał brykę i chatę. W czym widzisz problem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiem bo robiłem u takich niezalogowany
27 października 2016r. o 16:41
Przecież wszyscy wiedzą ze prywatni pracodawcy to w 90% wyzyskiwacze i oszuści!Jak cos potrzebują to tacy mili, uczciwi ale jak trzeba zapłacic pracownikowi GODNIE za przepracowany miesiąc to wiecznie płacz i oszustwa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 16:44
~Wiem bo robiłem u takich napisał(a): Przecież wszyscy wiedzą ze prywatni pracodawcy to w 90% wyzyskiwacze i oszuści!Jak cos potrzebują to tacy mili, uczciwi ale jak trzeba zapłacic pracownikowi GODNIE za przepracowany miesiąc to wiecznie płacz i oszustwa!

W czym masz problem? Załóż firmę i nie będziesz narzekał, sam będziesz szefem. Wypłacisz sobie, ile chcesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 16:54
~ napisał(a):
W czym masz problem? Załóż firmę i nie będziesz narzekał, sam będziesz szefem. Wypłacisz sobie, ile chcesz.


Jak masz problem z chlebem to budujesz piekarnię??!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
27 października 2016r. o 17:06
Pracodawcy napisali że ludzie dostają wypłaty na jakie się godzą, he he.
No i piszą o tych co nie chcą pracować bo na wypłatę się nie godzą.
Wychodzi że najlepsi to tacy co na płacę niską się godzą a źli to ci co się nie godzą.
Najlepszy pracownik to taki co się godzi i doświadczenie zabierze na Ukrainę wraz z pieniędzmi a najlepszy klient to taki co ma pieniądze, najlepiej wyłoniony za granicę co się nie zgodził i którego pracodawca nie lubi bo też kiedyś przyszedł aby mu napisał że się nie nadaje.

Oczywiście pracodawca to równy chłop i napiszę gościowi że się nie nadaje a co by było jakby napisał dla jaj że się nadaje ale nie chce pracować? Miękki jest i nie napisze.

Zatrudniaj Ukraińców , klientów nie zobaczysz już niedługo.
Jak ci ciężko to dlaczego nie zarejestrujesz dwa firmy w DE lub CZ?
Nie rozumiem narzekania, lenistwo czy ani be ani Kukuryku w innym języku? A może jesteś patriotą i chcesz płacić podatki w PL? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2016r. o 17:28
:D

a wiesz że tuż ,tuż ,za naszą południową granicą ktoś stworzył ''raj podatkowy''?
i nasi rodacy już z tego korzystają :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracodawca niezalogowany
27 października 2016r. o 17:30
Po 20 latach prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Polsce mam prawo powiedzieć, że każdy może sobie założyć własną działalność, własny kiosk , samemu płacić ratę kredytu , ZUS swój i pracowników , dzierżawę i ZAiKS za muzykę w kiosku. Każdy może sam dobierać sobie współpracowników , ot dawnych kolegów z pracy i płacić kazdemu po 5000 netto.Żyjemy w wolnym kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracodawca niezalogowany
27 października 2016r. o 17:31
Po 20 latach prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Polsce mam prawo powiedzieć, że każdy może sobie założyć własną działalność, własny kiosk , samemu płacić ratę kredytu , ZUS swój i pracowników , dzierżawę i ZAiKS za muzykę w kiosku. Każdy może sam dobierać sobie współpracowników , ot dawnych kolegów z pracy i płacić kazdemu po 5000 netto.Żyjemy w wolnym kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza