Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z zalewem Ukraińców!

~_Alex niezalogowany
27 października 2016r. o 19:22
Ktoś tu pisze,żeby założyć samemu firmę, jak się nie podoba płacenie na czas. Posłuchaj cebulaku,pracodawca ma psi OBOWIĄZEK zapłacić pracownikowi wynagrodzenie za przepracowany miesiąc w wyznaczonym czasie. Pracownik dybie miesiąc,aż leci pot,a taki robak-cebulak będzie wymyślał,odciągał. A kogo to obchodzi cebulaku,że cie nie stać na Zus itd. To może pracownik policzy odsetki za każdy dzień zwłoki, przyniesie ci rachunki do zapłaty?
Ci co najbardziej stękają,to najwięcej kręcą. Co z tego,że pracownik będzie robił120% normy,skoro kadra kierownicza wszystko spierd$%^li,a później firma tonie w długach. Proste,jak nie umiesz, to nie bierz się za coś.
Co do Ukraińców, są robotni to fakt. Jak im powiesz co mają robić, to robią to. Ale z myśleniem to już daleko. Nie wspomnę o przestrzeganiu BHP. Pazerni na kasę,mściwi,mają jakąś postawę roszczeniową,jakby im się coś należało. Przyjeżdżają rosłe byki,a do wojska to ani im na myśl. Patrioci jak ch%^.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 19:33
~_Alex napisał(a): Ktoś tu pisze,żeby założyć samemu firmę, jak się nie podoba płacenie na czas. Posłuchaj cebulaku,pracodawca ma psi OBOWIĄZEK zapłacić pracownikowi wynagrodzenie za przepracowany miesiąc w wyznaczonym czasie. Pracownik dybie miesiąc,aż leci pot,a taki robak-cebulak będzie wymyślał,odciągał. A kogo to obchodzi cebulaku,że cie nie stać na Zus itd. To może pracownik policzy odsetki za każdy dzień zwłoki, przyniesie ci rachunki do zapłaty?
Ci co najbardziej stękają,to najwięcej kręcą. Co z tego,że pracownik będzie robił120% normy,skoro kadra kierownicza wszystko spierd$%^li,a później firma tonie w długach. Proste,jak nie umiesz, to nie bierz się za coś.Ukrainiec nie będzie martwil o patriotyzm na Ukrainie.On tu jest czasowo,zeby się przebic do Niemiec lub Anglii.I nic go więcej nie interesuje.Tu zarabia na bilet.
Co do Ukraińców, są robotni to fakt. Jak im powiesz co mają robić, to robią to. Ale z myśleniem to już daleko. Nie wspomnę o przestrzeganiu BHP. Pazerni na kasę,mściwi,mają jakąś postawę roszczeniową,jakby im się coś należało. Przyjeżdżają rosłe byki,a do wojska to ani im na myśl. Patrioci jak ch%^.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 19:43
Alex, cebulaku. Jak masz firmę to się musisz martwić o wszystko. W tym o wypłatę dla cebulaków. To nie jest takie łatwe utrzymywać firmę, mieć zlecenia, zapłacić podatki, itd. I odpowiadać swoim majątkiem, także za to co zatrudnione cebulaki wywiną. Naprawdę każdy z cebulaków może firmę założyć. Załóż więc, wymyśl produkt i go sprzedaj, zdobądź sobie zlecenia i bądź szefem. A jak nie potrafisz, to ciesz się, że ktoś ciebie zatrudnia i myśli za ciebie.Co ci przeszkadza zarabiać samemu na siebie, nawet w twojej własnej jednoosobowej firmie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POLKA niezalogowany
27 października 2016r. o 20:41
Gonić stąd frajerów !!!!!! ja osobiscie to bym nie dała zyc spokojnie takiemu sąsiadowi.Polska dla polaków .Naszych ziomków niestety tez po świecie pełno aż żal .Wolę żyć biednie ale na naszej ziemi . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 20:47
~POLKA napisał(a): Gonić stąd frajerów !!!!!! ja osobiscie to bym nie dała zyc spokojnie takiemu sąsiadowi.Polska dla polaków .Naszych ziomków niestety tez po świecie pełno aż żal .Wolę żyć biednie ale na naszej ziemi . :)
I za to Ciebie Bardzo KOchamy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracodawca niezalogowany
27 października 2016r. o 21:46
Przez 20 lat nie zdaźyło mi się opóźnić wypłat , zawsze płacę podatki i ZUS na czas. Nie rozumiem dlaczego dlatego , że tworzę miejsca pracy mam być tutaj celem ataków. To ja płacę podatki , organizuję pracę, zbyt , materiały i całym majątkiem odpowiadam za ew. niepowodzenia. Niestety na ogłoszenia o pracy nie odpowiadają Polacy z Bolesławca i okolic. Bo mają kuroniowki i 500+ . Z MOICH PODATKÓW. Wiec jak mnie się interes nie powiedzie to nie zapłacę podatków, a Wy będziecie mieli jeszcze mniej .Tak to wygląda w praktyce, że uczciwy przedsiębiorca utrzymuje tych co u niego pracują i tych którym się nic nie chce. Na pocieszenie Wam tylko dopowiem., że warto się uczyć. Znam języki obce , mam dwa fakultaty , kilka kursów i spore doświadczenie. Jak już nie będzie tu sensu pracować zmienię Bolesławiec na Norwegię, Chiny lub USA.Póki co mam nadzieję , że lokalni patrioci zamiast biadolenia pokażą swoje umiejętności i nie będzie trzeba już nigdy używać alkomatu do badania zdolności do pracy. Bo takie są realia , kasy mało , ale na wódkę, papierosy , 4 komórki w rodzinie starcza.To jeszcze nie jest tak źle. Naprawdę zachecam do otwierania swojej działalności. W Wydziale Rozwoju Gospodarczego na VII p. WIEŻOWCA dowiecie się ile pielęgniarek w Bolesławcu samodzielnie Sue zatrudniło. To proste. Dacie radę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 21:52
~Pracodawca napisał(a): Przez 20 lat nie zdaźyło mi się opóźnić wypłat , zawsze płacę podatki i ZUS na czas. Nie rozumiem dlaczego dlatego , że tworzę miejsca pracy mam być tutaj celem ataków. To ja płacę podatki , organizuję pracę, zbyt , materiały i całym majątkiem odpowiadam za ew. niepowodzenia. Niestety na ogłoszenia o pracy nie odpowiadają Polacy z Bolesławca i okolic. Bo mają kuroniowki i 500+ . Z MOICH PODATKÓW. Wiec jak mnie się interes nie powiedzie to nie zapłacę podatków, a Wy będziecie mieli jeszcze mniej .Tak to wygląda w praktyce, że uczciwy przedsiębiorca utrzymuje tych co u niego pracują i tych którym się nic nie chce. Na pocieszenie Wam tylko dopowiem., że warto się uczyć. Znam języki obce , mam dwa fakultaty , kilka kursów i spore doświadczenie. Jak już nie będzie tu sensu pracować zmienię Bolesławiec na Norwegię, Chiny lub USA.Póki co mam nadzieję , że lokalni patrioci zamiast biadolenia pokażą swoje umiejętności i nie będzie trzeba już nigdy używać alkomatu do badania zdolności do pracy. Bo takie są realia , kasy mało , ale na wódkę, papierosy , 4 komórki w rodzinie starcza.To jeszcze nie jest tak źle. Naprawdę zachecam do otwierania swojej działalności. W Wydziale Rozwoju Gospodarczego na VII p. WIEŻOWCA dowiecie się ile pielęgniarek w Bolesławcu samodzielnie Sue zatrudniło. To proste. Dacie radę.


Witam

prosze napisać jakie Pan oferuje wynagrodzenie, no i jaka branża
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 22:00
~Wiem bo robiłem u takich napisał(a): Przecież wszyscy wiedzą ze prywatni pracodawcy to w 90% wyzyskiwacze i oszuści!Jak cos potrzebują to tacy mili, uczciwi ale jak trzeba zapłacic pracownikowi GODNIE za przepracowany miesiąc to wiecznie płacz i oszustwa!


Skoro Twój szef to oszust - zmień ! co cię powstrzymuje żeby swoje doświadczenie ofiarować uczciwemu pracodawcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza