Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z zalewem Ukraińców!

~ niezalogowany
27 października 2016r. o 17:35
Wy PISowcy to nawet postu nie potraficie napisać poprawnie .Ot kapitalisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2016r. o 17:39
a żyj -przecież nikt Ci nie zabrania
jeśli płacisz uczciwie pracownikom to ''chwała ci''
tylko nie dziw się że ludzie są na punkcie ''prywaciarzy'' uczuleni...
jeśli dostrzegasz rzeczywistość ,wiesz o czym piszę ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 października 2016r. o 17:42
A ty jako "prezes" płacisz uczciwie pracownikom?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2016r. o 17:45
tak :)

bo jestem sam sobie ''prezesem '' i ''fizolem''
u mnie co prezes wypracuje ,to fizol dostanie na łapę i odwrotnie...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
27 października 2016r. o 17:50
Nie żyjemy w wolnym kraju, pracodawco.
Jeżeli wydaje ci się że zatrudnianie taniej siły roboczej która ucieknie to wolność to pomyśl że niedługo twoim klientom zabraknie pieniędzy na twoje usługi.
Niemieckie koncerny na strefach zatrudniają pracowników z Ukrainy i płacą śmiesznie małe podatki. Polak nie zarobi, samorząd nie zarobi na podatkach, mniejsi pracodawcy uciekną do Czech bo rząd przyszli podatkami a Polak nie będzie miał roboty za godziwe pieniądze ,inflacja wzrośnie bo jednak Ukraińcy wywiozą walutę a później wymienią na hrywny.

Za wzrostem PKB powinna iść podwyżka pensji a wy nie potraficie jako pracodawcy wpłynąć na rząd aby uprościł wam działalność i podatki i zadawalacie się ochłapem w postaci taniej siły roboczej.
Jeżeli jesteście tacy figo fago i wolicie Ukraińców to może i klienci będą woleli firmy czeskie i zarejestrowane w Czechach?
A co jak ten Ukrainiec też zrobi się figo fago i założyć firmę która puści cię z torbami i którego sam wyszkoliłeś?
On nie jest patriotą i założyć firmę w DE i cię puści z torbami. Janusz biznesu to jest dobra nazwa, krótkowzroczny Janusz biznesu jeszcze lepsza.

Wraz ze spadkiem zarobków pracowników idzie spadek zarobków pracodawców i inflacja.
Janusz syfa mydłem leczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 października 2016r. o 17:51
Łe, myślałem, że masz ludzi pod sobą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 października 2016r. o 18:37
no widzisz ...
po raz kolejny cię zawiodłem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 18:57
w radio leci ogłoszenie że Czesi zatrudnią kierowców w Nachodzie i okolicy,a ijednorazowy dodatek 10tyś koron na początek, no to się porobiło. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza