Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Bolesławianka" moja Spółdzielnia Mieszkaniowa
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 12:31
Zapomniałem dodać, że w tym już są śmieci 33 zł i 40 zł za zimną wodę i ścieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Scypio niezalogowany
5 lipca 2015r. o 12:53
Za takie mieszkanie jak Pan, z 3 osobami zameldowanymi 530 PLN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 lipca 2015r. o 15:43
~ napisał(a): Ile płacicie w Spółdzielni Mieszkaniowej za mieszkanie z funduszem remontowym ? Bo ja we Wspólnocie Mieszkaniowej za 55 m2 z ogrzewaniem z ZECu, czyli miejskim i ciepłą wodą 325 zł. Zarządca jeszcze zwraca nadwyżkę za ciepło i ciepłą wodę, jak mniej zużyliśmy. Może jest to porównywalne, jak w SM ?


Co to za wspólnota? I który blok?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~------ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 17:11
na rorum każdy wie jaj obnizyc koszty co trzeb zrobić, aby zmienić sposób zarządzania zasobami mieszkaniowymi, muszą wreszcie czlonkowie spółdzielni zrozumieć, ze na każdym walnym zgromadzeniu wystarczy ab członkowie zarządu nie otrzymali absolutorium9 ale rokrocznie jest jak zawsze0POZOSTAWIE TO BEZ KOMENTARZA. NATOMIAST PAN PREZES POWINIEN SAM PODJAC MĘSKA DECYZJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 18:26
Odwagi, czas zacząć działać. Zmienić SM na WM można w każdym dowolnym czasie. Bezcenne będzie to, że SM nareszcie będzie płacić na rzecz WM, jak każdy właściciel indywidualny i w końcu zacznie przybywać na Funduszu Remontowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 19:23
~ napisał(a): Ile płacicie w Spółdzielni Mieszkaniowej za mieszkanie z funduszem remontowym ? Bo ja we Wspólnocie Mieszkaniowej za 55 m2 z ogrzewaniem z ZECu, czyli miejskim i ciepłą wodą 325 zł. Zarządca jeszcze zwraca nadwyżkę za ciepło i ciepłą wodę, jak mniej zużyliśmy. Może jest to porównywalne, jak w SM ?


Proszę podać nazwę zarządcy Pani/a budynku.To naprawdę dobra oferta i warto z niej skorzystać.W SM Bolesławianka przy 2 osobach i 10 kubikach zimnej wody wychodzi około 520zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 0:26
~ napisał(a): Bo ja we Wspólnocie Mieszkaniowej za 55 m2 z ogrzewaniem z ZECu, czyli miejskim i ciepłą wodą 325 zł.

Tyle to ja płacę w SM za 40 m2 bez ciepłej wody. Super!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spółdzielca niezalogowany
6 lipca 2015r. o 3:43
Ale za to ostatnio władze spółdzielni urządziły sobie imprezę z okazji 50 lecia spółdzielni. A jak myślicie, za czyje pieniądze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza