Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Bolesławianka" moja Spółdzielnia Mieszkaniowa
~Beata niezalogowany
4 lipca 2015r. o 15:15
LUDZIE co wy wypisujecie, nikt teraz na siłę was w spółdzielni nie trzyma, zakładajcie wspólnoty i pan prezes nie będzie potrzebny a wy zaoszczędzicie i będziecie mieć większy wpływ na wspólną nieruchomość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 15:34
~spółdzielca napisał(a):
~ napisał(a): Co p....sz sługusie! Piszesz to żeby dostać wypłatę ze spółdzielni? 17.000 (słownie: siedemnaście tysięcy złotych) co miesiąca - prezes zarabia więcej niż prezydent Bolesławca. A co, łaskę robią, że jest czysto i pomalowane a administracja reaguje prawidłowo? Która z administracji tak prawidłowo reaguje? W spółdzielni pilnują tylko ciepłej wody w kranie! Przestań siać tu propagandę sukcesu tym leśnym dziadkom z poprzedniego ustroju, które się tu ulokowały i łupią z nas kasę.

A tu cię trepie boli! Cudze zarobki. A idź na walne, przedstaw jakieś mądre rewolucyjne pomysły to na pewno cię wybiorą do władz S-ni. A potem już tylko będziesz mógł niezłą kaskę co miesiąc przytulać pierdząc w stołek jak to czynią leśne dziadki. I nie czekaj aż Kukiz to za ciebie zrobi, hehe. :D
A tak na marginesie, to ile wisisz z opłatami na koniec półrocza? :>

Te zarobki są z moich ciężko zarobionych pieniędzy i ma mnie prawo boleć kiedy się g..o robi a trzepie ciężką kasę. Po drugie jesteś niedoinformowany/a skoro twierdzisz, że na walnym zgromadzeniu wybiera się do władz spółdzielni. Po trzecie nie mam żadnych zaległości w opłatach czynszowych, a po czwarte za sugestie, że takowe mam możesz trafić do sądu. Paniał/a pa ruski czy mam jeszcze po polsku to napisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 16:36
W Bolesławcu jest chyba 5 zarządców, dlaczego nie wybierzecie się do któregoś z nich ? Każdy przygotuje dokumentację, jaką należy złożyć w SM, i większość niż 50% decyduje o przejściu i zmiana zarządcy gotowa. SM będzie wówczas takim samym właścicielem swoich mieszkań, które jeszcze nie sprzedała jak dzisiaj jest Gmina Miejska Bolesławiec, w której imieniu działa MZGM, który za swoich najemców tak samo płaci na rachunek bankowy Wspólnoty Mieszkaniowej jak każdy indywidualny właściciel. Niektóre budynki spółdzielcze już to zrobiły nie tylko w Bolesławcu. To naprawdę proste i tańsze rozwiązanie dla właścicieli. Zapytajcie jak mało płacą właściciele, którzy kupili mieszkania nowe od dewelopera. Stawki ustalają sami właściciele każdej Wspólnoty Mieszkaniowej. Po co płakać, że tak dużo płaci się do SM.
Zarządcy:
1) TBS Bolesławiec, ul. Bankowa 6
2) CIVITAS, ul. Boh. Getta 2
3) WALOR, ul. Gdańska 4B,
4) Mariowski, ul. Starzyńskiego 21
5) Molenda, ul. Łasicka 21
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 18:43
~ napisał(a): W Bolesławcu jest chyba 5 zarządców, dlaczego nie wybierzecie się do któregoś z nich ? Każdy przygotuje dokumentację, jaką należy złożyć w SM, i większość niż 50% decyduje o przejściu i zmiana zarządcy gotowa. SM będzie wówczas takim samym właścicielem swoich mieszkań, które jeszcze nie sprzedała jak dzisiaj jest Gmina Miejska Bolesławiec, w której imieniu działa MZGM, który za swoich najemców tak samo płaci na rachunek bankowy Wspólnoty Mieszkaniowej jak każdy indywidualny właściciel. Niektóre budynki spółdzielcze już to zrobiły nie tylko w Bolesławcu. To naprawdę proste i tańsze rozwiązanie dla właścicieli. Zapytajcie jak mało płacą właściciele, którzy kupili mieszkania nowe od dewelopera. Stawki ustalają sami właściciele każdej Wspólnoty Mieszkaniowej. Po co płakać, że tak dużo płaci się do SM.
Zarządcy:
1) TBS Bolesławiec, ul. Bankowa 6
2) CIVITAS, ul. Boh. Getta 2
3) WALOR, ul. Gdańska 4B,
4) Mariowski, ul. Starzyńskiego 21
5) Molenda, ul. Łasicka 21



Rozmawiałem w tej sprawie z wieloma mieszkańcami mojego bloku. Stwierdzam, że tak około 60% z nich w ogóle nie interesuje za co płacą albo w głowach ma BETON. A jak wiadomo tacy lokatorzy są "najlepsi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 18:44
~ napisał(a): W Bolesławcu jest chyba 5 zarządców, dlaczego nie wybierzecie się do któregoś z nich ? Każdy przygotuje dokumentację, jaką należy złożyć w SM, i większość niż 50% decyduje o przejściu i zmiana zarządcy gotowa. SM będzie wówczas takim samym właścicielem swoich mieszkań, które jeszcze nie sprzedała jak dzisiaj jest Gmina Miejska Bolesławiec, w której imieniu działa MZGM, który za swoich najemców tak samo płaci na rachunek bankowy Wspólnoty Mieszkaniowej jak każdy indywidualny właściciel. Niektóre budynki spółdzielcze już to zrobiły nie tylko w Bolesławcu. To naprawdę proste i tańsze rozwiązanie dla właścicieli. Zapytajcie jak mało płacą właściciele, którzy kupili mieszkania nowe od dewelopera. Stawki ustalają sami właściciele każdej Wspólnoty Mieszkaniowej. Po co płakać, że tak dużo płaci się do SM.
Zarządcy:
1) TBS Bolesławiec, ul. Bankowa 6
2) CIVITAS, ul. Boh. Getta 2
3) WALOR, ul. Gdańska 4B,
4) Mariowski, ul. Starzyńskiego 21
5) Molenda, ul. Łasicka 21



Rozmawiałem w tej sprawie z wieloma mieszkańcami mojego bloku. Stwierdzam, że tak około 60% z nich w ogóle nie interesuje za co płacą albo w głowach ma BETON. A jak wiadomo tacy lokatorzy są "najlepsi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wnerwiony niezalogowany
4 lipca 2015r. o 20:38
No dobrze,mieliśmy już wypowiedź pana który ma malowaną na zielono trawę,dzwonki (ptaszki) montowane na bloku etc.... (żart) Ale Bolesławianka to więcej przekrętów niż w tych całych komisjach śledczych.Zatrudniani są tak zwani fachowcy biorący co miesiąc wypłatę za.... no właśnie za nic nie robienie.... Przychodzi taki "kwadratowy" pan nie mieszczący się w drzwi i mówi że ten i ten majster się tym i tym zajmuje ale będzie dopiero powiedzmy za 4 dni na tym rejonie,teraz pracuje w Brzeźniku.Po tych 4 dniach i licznych telefonach okazuje się że ten fachowiec ma swoją kanciapę gdzieś tam w centrum miasta a jak łaskawie zgodzi się po tygodniu przyjść i pobrać wymiary to jest pod wpływem alkoholu.... Okazuje się też po 2 tygodniach od pobrania pomiarów po pijaku że coś co tam zmontował (4 deseczki - kantówki sklejone).Fachowiec wykonujący remont w mieszkaniu dziękuje i nie odbiera tej fuszerki bo do niczego się nie nadaje.Hydraulik nie mieści się pod zlewem taki ma bebech,przychodzi na zgłoszenie awarii pijani może nie jak świnia ale z promil ma i stwierdza że to jest nie możliwe do zrobienia ale po godzinach owszem,zrobi (za odpowiednią stawkę) a wyczołgując się z pod zlewu niszczy zlewozmywak i wychodzi jak by nigdy nic.Nie spotkałem ani jednego trzeźwego "fachowca" w bolesławiance,każdy był mniej lub bardziej pijany... zawsze.... za każdym razem.... mieszkańcy widzą jak chodzą po wódę a wieści się szybko roznoszą.Gdyby ich wywalić na zbity ryj i umówić się z fachowcami z prawdziwego zdarzenia na niższe stawki w związku z dużą ilością roboty i wzywać ich tylko wówczas gdy jest taka potrzeba a nie żeby się błąkali po osiedlu pijani to koszt utrzymania pracowników spadł by bardzo tym bardziej że te osoby dostają wypłaty z tego co wiem z funduszu remontowego który jest kosmicznie wysoki a z którego nic się nie robi poza utrzymywaniem tych "niby fachowców".Panie sprzątaczki owszem pracują uczciwie i często odpracowują czynsz tą pracą,chyba jedyny plus dla Bolesławianki. O,wodę nam polepszyli,kupa kamienia,woda aż biała,herbaty nie można normalnej zrobić.Ktoś w tym interes musiał mieć..... No i na końcu ci "nadzorcy" czy też panowie biegający po terenie budowy czy remontu najczęściej na promilach i udający że coś robią.Z tym wszystkim na dzień dobry trzeba zrobić szanowni mieszkańcy a później sukcesywnie z kolejnymi absurdami Bolesławianki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 23:19
Klimaty, jak z filmu "Miś" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 12:26
Ile płacicie w Spółdzielni Mieszkaniowej za mieszkanie z funduszem remontowym ? Bo ja we Wspólnocie Mieszkaniowej za 55 m2 z ogrzewaniem z ZECu, czyli miejskim i ciepłą wodą 325 zł. Zarządca jeszcze zwraca nadwyżkę za ciepło i ciepłą wodę, jak mniej zużyliśmy. Może jest to porównywalne, jak w SM ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego