Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa Festyn Parafialny przy ul. Orzeszkowej
~show niezalogowany
31 maja 2015r. o 18:09
Mnie taki imprezy wcale nie przeszkadzają ludzie chcą to dają , gdybym ja znalazł grupę ludzi którzy chcieli by mnie utrzymywać też bym z tego korzystał .Dla mnie rodzynkiem w tym wszystkim jest ksiądz tańczący z dziećmi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 18:13
dobre :D
''to ich kościół''
co mnie do ich pieniędzy?...ano nic ale juz jestem zainteresowany tym że państwo (czyli i ty i ja) płacimy podatki nie po to by miliony złotych z nich państwo przeznaczało na coś co mnie osobiście guzik obchodzi...
a piszę tu o dupsku plebana któremu ona marznie...
ogrzewania ,dachy i posągi Jezusa niech finansuje Watykan w imię konkordatu (no chyba że działa on na zasadzie ''bierz ile możesz ale nic w zamian)
poczekaj chwilę a zobaczysz niedługo kolejną odsłonę ''walki z krzyżem'' na Krakowskim... :D

czy ''nic mi do tego''?...ano nic
jak dla mnie to niech tam stanie ...wyższy od Pałacu Kultury :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adrianna niezalogowany
31 maja 2015r. o 18:16
Ludzie czy wy się słyszycie dla Kapucyna zbieracie pieniądze kosztem dzieci! !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 maja 2015r. o 19:33
falco napisał(a): a piszę tu o dupsku plebana któremu ona marznie...


Różnica między Tobą a tym "plebanem" jest taka, że on nigdy by nie obrażał Cię na forum nie znając Cię i nic o Tobie nie wiedząc. To mądry i dobry człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 20:04
poważnie?
a gdzie ja go obraziłem?

nawiasem mówiąc żaden klecha nie jest w stanie mnie obrazić ...
pomyśl jednak o tym czy czasem pod płaszczykiem festynu z okazji Dnia dziecka nie ma innego ,jasno określonego celu...
oj -kc ...mnie możesz oszukać ale siebie samej nie oszukasz ... :D

ale próbuj... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 20:19
Towarzyszu ,a u ciebie w sojuzie to popy wszystkie takie święte?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-sodomy-gomory-2014-01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 maja 2015r. o 20:21
falco napisał(a): poważnie?
a gdzie ja go obraziłem?

nawiasem mówiąc żaden klecha nie jest w stanie mnie obrazić ...
pomyśl jednak o tym czy czasem pod płaszczykiem festynu z okazji Dnia dziecka nie ma innego ,jasno określonego celu...
oj -kc ...mnie możesz oszukać ale siebie samej nie oszukasz ... :D

ale próbuj... ;)


Chyba w każdym Kościele jest raz w roku organizowany festyn, służy integracji parafian i zebraniu środków na potrzebne remonty w Kościele, itp. Czy to coś złego ?

Myślę że gdybyś przypadkiem kiedyś go poznał, to byś go polubił : ).


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 20:23
falco napisał(a): poważnie?
a gdzie ja go obraziłem?

nawiasem mówiąc żaden klecha nie jest w stanie mnie obrazić ...
pomyśl jednak o tym czy czasem pod płaszczykiem festynu z okazji Dnia dziecka nie ma innego ,jasno określonego celu...
oj -kc ...mnie możesz oszukać ale siebie samej nie oszukasz ... :D

ale próbuj... ;)


Ten to ma się fajnie...... Wcale a wcale nie musi udawać że jest kulturalny..... Jaki on biedny tylko w taki sposób potrafi zwrócić na siebie uwagę innych.....
:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza