Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Funkcjonariusz przechodzi na emeryturę
~ niezalogowany
6 czerwca 2015r. o 16:04
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): ~prawda ! - 32 min temu

Praca w Policji jest najlepszym zawodem ! Policjant NIGDY nie jest sam tylko w obecności partnerów to raz, dwa to że jak jest jakieś przestępstwo - napad to policja przyjeżdża jak już nie ma sprawców tak więc policjanci nie mają styczności z napastnikami ! Ta jak powiedziałem policjanci na miejscu jak są to nie ma sprawców, jedynie poszkodowani ! Praca w policji jest spokojna i bezstresowa. Oddział prewencyjno - patrolowy to tylko jeżdżą radiowozami albo spacerują w bezpiecznych miejscach. Naprawdę nie piszcie że praca w policji to twardy kawałek chleba bo to jest bujda! Praca w policji to są nieustające wakacje !Zwiń


Czytaj więcej na http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-policja-dostala-plan-ma-wystawic-1-68-mln-mandatow,nId,1828515#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Czytaj więcej na http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-policja-dostala-plan-ma-wystawic-1-68-mln-mandatow,nId,1828515#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Ktoś kiedyś ładnie napisał:
Głupim powinni odcinać neta.


Na patrol! , a nie trolować w necie.


Czytam, że dotarło...!!! :)
Nie chodzę na patrole - bo nie jestem "trolem"...!!!

Ps: Anonimie gdybyś tylko czytał ze zrozumieniem - jestem tylko "Kolegą z Kolonii"... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 5:50
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): ~prawda ! - 32 min temu

Praca w Policji jest najlepszym zawodem ! Policjant NIGDY nie jest sam tylko w obecności partnerów to raz, dwa to że jak jest jakieś przestępstwo - napad to policja przyjeżdża jak już nie ma sprawców tak więc policjanci nie mają styczności z napastnikami ! Ta jak powiedziałem policjanci na miejscu jak są to nie ma sprawców, jedynie poszkodowani ! Praca w policji jest spokojna i bezstresowa. Oddział prewencyjno - patrolowy to tylko jeżdżą radiowozami albo spacerują w bezpiecznych miejscach. Naprawdę nie piszcie że praca w policji to twardy kawałek chleba bo to jest bujda! Praca w policji to są nieustające wakacje !Zwiń


Czytaj więcej na http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-policja-dostala-plan-ma-wystawic-1-68-mln-mandatow,nId,1828515#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Czytaj więcej na http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-policja-dostala-plan-ma-wystawic-1-68-mln-mandatow,nId,1828515#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Ktoś kiedyś ładnie napisał:
Głupim powinni odcinać neta.


Na patrol! , a nie trolować w necie.


Patrol to ty zrób wokół własnej starej bo ..... Sam wiesz...
Miłego dnia...

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dzik niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 10:23
Co wy ku--wa wiecie o pracy w policji... dzieciaki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 15:46
Waldek ja taż odchodziłem na emeryturę ,ale bez dymu przepracowałem wiele lat w Policji kryminalnej. Teraz zjadam garść tabletek z rana i wieczorem. Nikogo to nie obchodzi. My zawsze będziemy "psami". Wywołałeś tylko falę głupoty i zamieszania. Powiedz tylko naszym kolegom niech przestaną przyjmować prezenty od samorządów w postaci radiowozów i innych... bo Policja traci na wizerunku a samorządowcy mają poczucie bezkarności. Pozdrawiam i tak nie długo wszyscy co ci się kłaniają cię oleją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 17:20
~ napisał(a): Waldek ja taż odchodziłem na emeryturę ,ale bez dymu przepracowałem wiele lat w Policji kryminalnej. Teraz zjadam garść tabletek z rana i wieczorem. Nikogo to nie obchodzi. My zawsze będziemy "psami". Wywołałeś tylko falę głupoty i zamieszania. Powiedz tylko naszym kolegom niech przestaną przyjmować prezenty od samorządów w postaci radiowozów i innych... bo Policja traci na wizerunku a samorządowcy mają poczucie bezkarności. Pozdrawiam i tak nie długo wszyscy co ci się kłaniają cię oleją.
Święte słowa,w języku polskim nie ma takiego określenia DOBRY POLICJANT?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 17:20
~ napisał(a): Waldek ja taż odchodziłem na emeryturę ,ale bez dymu przepracowałem wiele lat w Policji kryminalnej. Teraz zjadam garść tabletek z rana i wieczorem. Nikogo to nie obchodzi. My zawsze będziemy "psami". Wywołałeś tylko falę głupoty i zamieszania. Powiedz tylko naszym kolegom niech przestaną przyjmować prezenty od samorządów w postaci radiowozów i innych... bo Policja traci na wizerunku a samorządowcy mają poczucie bezkarności. Pozdrawiam i tak nie długo wszyscy co ci się kłaniają cię oleją.
Święte słowa,w języku polskim nie ma takiego określenia DOBRY POLICJANT?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 17:20
~ napisał(a): Waldek ja taż odchodziłem na emeryturę ,ale bez dymu przepracowałem wiele lat w Policji kryminalnej. Teraz zjadam garść tabletek z rana i wieczorem. Nikogo to nie obchodzi. My zawsze będziemy "psami". Wywołałeś tylko falę głupoty i zamieszania. Powiedz tylko naszym kolegom niech przestaną przyjmować prezenty od samorządów w postaci radiowozów i innych... bo Policja traci na wizerunku a samorządowcy mają poczucie bezkarności. Pozdrawiam i tak nie długo wszyscy co ci się kłaniają cię oleją.
Święte słowa,w języku polskim nie ma takiego określenia DOBRY POLICJANT?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 18:03
Widzę ze co niektórych boli wcześniejsza emerytura a więc panie i panowie proszę przyjść do tych owych fajnych lekkich i nic nie robiących służb mundurowych skoro tak tam fajnie to zapraszam wszystkich zazdroszczących pozdrawiam i spokojnej emerytury życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza